12. kolejka Krispol I ligi: Pekpol kontra Avia już jutro

Siatkówka 02 grudnia 2014 Komentarzy

Rozgrywki Krispol I ligi nie zwalniają tempa i fundują kibicom kolejne wielkie emocje. Siatkarzom ostrołęckiego Pekpolu zostały jeszcze tylko dwa spotkania do tego, by znaleźć się w połowie rundy zasadniczej. Już jutro w hali im. Arkadiusza Gołasia kolejne starcie z udziałem biało-czerwonych.

Drużyna Avii w obecnym sezonie spisuje się nie najlepiej. Podopieczni trenera Krzysztofa Lemieszka zajmują czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem jedynie dwóch punktów za zwycięstwo z Caro Rzeczyca, które miało miejsce w pierwszej kolejce. Od dziesięciu meczów Avia nie wygrała, zdobywając jedynie trzy sety. W ostatnim spotkaniu zawodnicy ze Świdnika pokazali jednak oznaki dobrej gry, przegrywając z APP Krispolem Września 1:3. Warto jednak przytoczyć statystyki - na wyjeździe świdniczanie nie zdobyli jeszcze żadnego punktu, urywając tylko pojedyncze sety ekipie ze Szczecina i Siedlec.

Oczywiście celem siatkarzy Pekpolu na to spotkanie nie może być inna opcja niż wygrana za trzy punkty. Podopieczni Andrzeja Dudźca doskonale spisują się przed własną publicznością - wygrali jak dotychczas wszystkie mecze, które odbywały się w hali im. Arkadiusza Gołasia. Kolejne wygrane mogłyby pomóc w awansie na piąte miejsce w tabeli, co obecnie jest jak najbardziej możliwe.

Mecz Pekpol Ostrołęka - Avia Świdnik odbędzie się 3 grudnia o godzinie 18.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. Początek meczu o godzinie 18.00. Bilety - 6 zł (ulgowy), 12 zł (normalny) do nabycia przed meczem w hali.