15. kolejka A Klasy szczęśliwa dla powiatowych drużyn. Zobacz wyniki i tabelę

Piłka nożna 03 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Za nami 15. kolejka A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Co ważne, wszystkie drużyny z powiatu ostrołęckiego odniosły zwycięstwa. Najefektowniej zaprezentował się Świt Baranowo, który rozbił Żaka Szreńsk 7:0. Poznaj wyniki i aktualną tabelę.

Świt jest wciąż niepokonany wiosną 2017 roku. Drugie spotkanie rundy wiosennej w wykonaniu podopiecznych trenera Ogonowskiego było egzekucją na rywalu. Strzelanie zaczął w 6. minucie Damian Duszak, do przerwy było już 4:0, a wynik dwie minuty przed końcem ustalił doświadczony Krzysztof Chodkowski. Skończyło się wynikiem 7:0, a piłkarze Świtu zostali pożegnani owacyjnie przez 70-osobową publiczność.

Wygraną zanotowała również ekipa Rzekunianki Rzekuń. Mecz z Gryfem Kownaty Żędowe zaczął się od prowadzenia gości, ale dalej poszło już zgodnie z planem. Przed przerwą wyrównał Bartosz Pędzich, a w drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Kamil Gontarz i Konrad Sobotka. Goście pogrążyli się sami, w doliczonym czasie gry samobója strzelił Sławiński i mecz zakończył się wygraną Rzekunia 4:1.

Wszystko wskazuje na to, że o pierwsze miejsce w A Klasie bić się będą cztery ekipy. Co cieszy, wśród nich jest Kurpik Kadzidło. W 15. kolejce podopieczni Łukasza Pokory pokonali na wyjeździe KS Wąsewo 3:2. Mecz miał nietypowy przebieg, bowiem pierwsza bramka padła dopiero w 73. minucie. Później obejrzeć można było otwartą wymianę ciosów, ze szczęśliwym zakończeniem dla Kurpika. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo kadzidlańskiej ekipy. Oby tak dalej.

Świt Baranowo - Żak Szreńsk 7:0 (4:0)

⚽ 1:0 Duszak '6
⚽ 2:0 Dawid '18
⚽ 3:0 Duszak '25
⚽ 4:0 Zarjewski '42
⚽ 5:0 Kuzia '64
⚽ 6:0 Zakrzewski (sam) '85
⚽ 7:0 Chodkowski '88

Świt: Tabaka - Michalak (87' Abramczyk), W. Fąk, M. Fąk, Zarjewski, Dawid (77`W. Gąska), R. Ogonowski, Olender, Dobrzyński (77` Chodkowski), Kuzia (85` Bieńkowski), Duszak

Rzekunianka Rzekuń - Gryf Kownaty Żędowe 4:1 (1:1)