A-Klasa: Ambitna gra Aldo Bartnika z liderem

Piłka nożna 18 maja 2015 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z PAF Płońsk 2:3 w meczu 22. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Dziekońskiego rozegrali dobry mecz, lecz zabrakło im szczęścia i w doliczonym czasie gry stracili pełną pulę.

Spotkanie rozpoczęło się fantastycznie dla piłkarzy z Myszyńca. Już w 6. minucie Rafał Lemański podał do Mateusza Wróblewskiego, a ten umieścił piłkę w siatce rywala. Jeszcze przed przerwą goście zdołali wyrównać, lecz wynik 1:1 i tak był dużo korzystniejszy dla zespołu z powiatu ostrołęckiego. Po zmianie stron przyjezdni wyszli na prowadzenie, ale gracze Aldo Bartnika nie zamierzali się poddawać. Ich trud został wynagrodzony w 83. minucie, kiedy to bramkę wyrównującą zdobył Szymon Kulas. O wyniku spotkania zadecydowała jedna z ostatnich akcji meczu - graczom PAF Płońsk dopisało szczęście i to oni cieszyli się z trzech punktów, które były dla nich na wagę awansu do ligi okręgowej.

Inny zespół z powiatu ostrołęckiego - Świt Baranowo - w 22. kolejce otrzymał trzy punkty za mecz z Sokołem Grudusk, który wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.