A Klasa: Derby dla Rzekunianki. Zobacz wyniki 17. kolejki [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 24 kwietnia 2017 1 Komentarz

Rzekunianka Rzekuń pokonała Świt Baranowo 3:2 w derbach powiatu ostrołęckiego, jakie zostały rozegrane w ramach 17. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Emocji nie zabrakło także w Sypniewie, gdzie w meczu na szczycie miejscowego Orła z Kurpikiem Kadzidło padło aż siedem goli. Zobacz wyniki i tabelę.

Strzelanie w derbowym meczu w Rzekuniu rozpoczął Damian Duszak, który trafił do siatki w 26. minucie meczu. Gospodarze odpowiedzieli przed przerwą, gdy piękną akcję Rzekunianki precyzyjnym strzałem wykończył Bartosz Siurnicki. Jego imiennik Pędzich tuż po przerwie wyprowadził Rzekuń na prowadzenie. Radość trwała niespełna 20 minut, bowiem na 2:2 strzelił Marcin Dobrzyński. Losy meczu rozstrzygnął Paweł Lutrzykowski, strzelając decydującego gola w 73. minucie. W galerii znajdziecie zdjęcia z tego spotkania.

Niezwykle ważny mecz na szczycie ma za sobą Kurpik Kadzidło. Podopieczni Łukasza Pokory pojechali do Sypniewa w okrojonym składzie i w meczu na szczycie ulegli zespołowi Orła 2:5. Gole dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelili Arkadiusz Wiśniewski i Hubert Dąbkowski. Poniżej wyniki 17. kolejki i aktualna ligowa tabela.

Rzekunianka Rzekuń – Świt Baranowo 3:2 (1:1)

⚽ 0:1 Duszak '26
⚽ 1:1 Siurnicki '38
⚽ 2:1 Pędzich '46
⚽ 2:2 Dobrzyński '65
⚽ 3:2 Lutrzykowski '73

Rzekunianka:  Woźniak – Białczak, Obuchowicz, Wołejszo, Gontarz (90’ Rzeszot), Jezierski, Lutrzykowski, Il (83’ Babicz), Choroszewski, Siurnicki (70’ Kowalski), Pędzich (77’ Przywojski).

Świt Baranowo: Wilga - M. Fąk, Sakowski, Michalak (75` S. Ogonowski), Dobrzyński, W. Gąska, R. Ogonowski, Olender, Gładek, Kuzia (46` Abramczyk), Duszak.

Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło 5:2 (2:1)