A Klasa: Festiwal strzelecki w Kadzidle, bez happy endu dla Kurpika

Piłka nożna 28 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Aż dziewięć goli obejrzeli kibice, którzy zdecydowali się przyjść na kadzidlański stadion by podziwiać pierwszy ligowy mecz Kurpika Kadzidło przed własną publicznością w sezonie 2017/18.

Po siedmiu minutach meczu mieliśmy 1:1. Najpierw po rzucie rożnym dla gości piłka została wybita przed pole karne, a tam Ługowski celnie uderzył w lewy róg bramki i dał prowadzenie Jutrzence. Nie minęło 60 sekund, a było już 1:1 - po wznowieniu gry gracze Kurpika zagrali długą piłkę na prawe skrzydło, tam znakomicie do akcji ofensywnej włączył się prawy obrońca, piłka trafiła w pole karne i po zamieszaniu wpadła do siatki ku uciesze kibiców gospodarzy.

Okazało się, że to był dopiero początek ostrego strzelania. Później do siatki trafiali kolejno: Wiejski i Kozłowski dla Jutrzenki, Szymon Samsel i Karol Antoszewski dla gospodarzy, aż w końcu od 51. do 81. minuty Jutrzenka zdobyła trzy bramki za sprawą Wiejskiego, Borzykowskiego i ponownie Kozłowskiego.

Kurpik po dwóch kolejkach nie ma jeszcze punktów na swoim koncie. W trzeciej kolejce Kurpik zagra w Baranowie z miejscowym Świtem w derbach powiatu ostrołęckiego.