A Klasa: Kanonada w Myszyńcu, Bartnik zwycięża

Piłka nożna 02 października 2017 0 Komentarzy

Aż dziesięć goli obejrzeli kibice, którzy przyszli na mecz 7. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Aldo Bartnikiem Myszyniec a Żakiem Szreńsk. Zwyciężył Aldo Bartnik i tym samym jest obecnie najwyżej sklasyfikowanym zespołem z powiatu ostrołęckiego w A Klasie.

Pierwsze 10 minut przyniosło już sporo emocji, bo w tym czasie padły trzy gole. Strzelanie rozpoczął Maciej Szymański, wyrównał Radosław Pisarkiewicz, ale chwilę później na 2:1 podwyższył Tomasz Murach. Kolejne bramki obejrzeliśmy dopiero po przerwie, ale było ich aż siedem - hat-tricka skompletował Tomasz Murach, kolejnego gola tego dnia dołożył Maciej Szymański, a szóstego gola dla gospodarzy dołożył Jakub Kowalczyk. Z kolei dla gości trafiali jeszcze raz Radosław Pisarkiewicz oraz dwukrotnie Mateusz Barański.

Było to czwarte zwycięstwo beniaminka A Klasy w tym sezonie. Podopieczni Daniela Dziekońskiego zajmują obecnie wysokie czwarte miejsce w ligowej tabeli. Do lidera - Kryształu Glinojeck - tracą pięć punktów. Za tydzień Bartnik pojedzie do Kuczborka na mecz z dziesiątą w tabeli Borutą.