A-Klasa: Kurpik już na podium, porażka Aldo Bartnika

Piłka nożna 27 października 2015 Komentarzy

Sporo emocjonujących spotkań miało miejsce w ubiegły weekend w ramach 12. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Kibiców z naszego regionu tradycyjnie interesują mecze lokalnych ekip - zwycięstwo zanotował Kurpik Kadzidło, Rzekunianka Rzekuń zremisowała, natomiast po raz kolejny przegrał Aldo Bartnik Myszyniec.

Kadzidlański Kurpik jest prawdziwą rewelacją tego sezonu - beniaminek wygrał właśnie piąty mecz z rzędu i awansował na podium rozgrywek A-Klasy. Jedynego gola w starciu z KS Wąsewo strzelił Mateusz Mamajek. Bramek nie odnotowano w Jednorożcu, gdzie miejscowe Mazowsze zremisowało z reprezentującą powiat ostrołęcki Rzekunianką Rzekuń.

Nieudany wyjazd do Strzegowa zanotował Aldo Bartnik Myszyniec. Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie za sprawą Daniela Ziółkowskiego. Wtedy jednak obraz gry się odmienił - do wyrównania w 24. minucie doprowadził Dominik Skiba, a następnie goście wyszli na prowadzenie po golu samobójczym. Jeszcze przed przerwą swojego drugiego gola - na 2:2 - zdobył Ziółkowski. W drugiej odsłonie GKS Strzegowo było zespołem lepszym i wygrało 4:2 po trafieniach Bartosza Zawadzkiego i Macieja Wareckiego. Była to już ósma porażka Aldo Bartnika w tym sezonie.