A Klasa. Narew wygrywa i wciąż jest liderem! (wyniki, tabela)

Piłka nożna 23 września 2018 7 Komentarzy

Narew Ostrołęka pozostanie liderem A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. W meczu szóstej kolejki Narwianie pokonali Jutrzenkę Unieck 3:0. Bramki dla Narwi strzelali Konrad Sobotka, Emil Chorążewicz i Paweł Kuzia.

Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 40. minuty. Paweł Kuzia dograł do Konrada Sobotki, a ten trafił do siatki. Od 62. minuty Narew grała z przewagą jednego zawodnika, rosła też przewaga niebiesko-czerwonych. Narwianie raz po raz stawali przed szansą na gola, a padły jeszcze dwie bramki: w 74. minucie gola strzelił Chorążewicz, w 88. minucie - Kuzia.

Narew Ostrołęka – Jutrzenka Unieck 3:0 (1:0)
Bramki: Sobotka 40, Chorążewicz 74, Kuzia 88.

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek, Lutrzykowski, Mierzejewski (82. Pełtak), Dworecki – Chorążewicz, Kuzia, Jóźwiak (82. Grzyb), Gontarz (77. Gładek) – Markowski (65. Dąbrowski II), Sobotka (76. Pędzich).