A Klasa: Narew zrobiła swoje. Pewne zwycięstwo z Kurpikiem (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 08 czerwca 2019 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Kurpik Kadzidło 5:1 w meczu inaugurującym 25. kolejkę A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Był to mecz o dwóch obliczach - w pierwszej połowie Narew została postraszona przez Kurpika, w drugiej - sama była dla rywala postrachem.

Zaczęło się... zaskakująco. Kurpik Kadzidło wyszedł na prowadzenie po pięknej bramce, której autorem był Szymon Samsel. Pokrzyżowało to plany Narwi, ale niebiesko-czerwoni dążyli do wyrównania. Swoje starania udokumentowali w 45. minucie - wtedy to z dystansu uderzył Paweł Kuzia, piłka nabrała dobrej rotacji i bramkarz Kurpika Kadzidło mógł tylko wyjąć ją z siatki. Do przerwy 1:1.

Motywacja ze strony trenera Narolewskiego pomogła, bowiem po przerwie obejrzeliśmy inną Narew. Dziesięć minut po wznowieniu gry było 2:1, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Niedźwiecki, który minął bramkarza i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później prowadzenie Narwi umocnił Kamil Gontarz. Koniec? Ależ skąd. Narew atakowała i stwarzała sobie kolejne sytuacje. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pięknym strzałem głową popisał się Kamil Zygmunt.

Kolejny ze zmienników - Jakub Żendzian - ustalił wynik meczu na 5:1.

Pozostało jedynie czekać na kolejne wyniki. A tymczasem - można się cieszyć!

Kurpik Kadzidło – Narew Ostrołęka 1:5 (1:1)
Bramki: Samsel 23 – Kuzia 45, Niedźwiecki 55, Gontarz 58, Zygmunt 71, Żendzian 90

Narew: Drężek – Jóźwiak (80. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek (87. Przyborowski) – Gontarz, Markowski (84. Żendzian), Sowa (20. Karwowski), Kuzia (69. Zygmunt), Dworecki (78.  Piersa) – Niedźwiecki (74. Dąbrowski II).