A-Klasa: Pechowy remis Aldo Bartnika, Świt bez szans

Piłka nożna 26 kwietnia 2015 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec zremisował z KS Pniewo 2:2 w wyjazdowym meczu 19. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Kolejną porażkę zanotował za to Świt Baranowo, który - również na wyjeździe - wysoko uległ Jutrzence Unieck.

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec nie zaliczą do udanych pierwszej połowy meczu w Pniewie. Gospodarze objęli prowadzenie i na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie podopieczni Daniela Dziekońskiego zdołali jednak odmienić losy meczu - najpierw do siatki gospodarzy trafił Mateusz Wróblewski, po chwili to samo uczynił Mateusz Krajza i piłkarze z powiatu ostrołęckiego prowadzili 2:1. Niestety, wyniku nie udało się utrzymać - gospodarze strzelili gola w ostatnich minutach meczu, starcie zakończyło się więc podziałem punktów.

Dziesiątą porażkę w sezonie zanotował Świt Baranowo, tym razem lepsza okazała się Jutrzenka Unieck. Już w pierwszych minutach spotkania gospodarze strzelili bramkę po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą po indywidualnym błędzie obrońcy drużyny z Baranowa zawodnik Jutrzenki strzelił drugą bramkę. Po przerwie przeważali piłkarze Świtu, którzy wzięli się za odrabianie strat. Niestety, zawodziła skuteczność a piłkarze Jutrzenki wykorzystali jeden z kontrataków, wygrywając cały mecz 3:0.

W tabeli A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej lideruje PAF Płońsk, który jest w bardzo dobrej formie i tylko jakiś niespodziewany kataklizm mógłby pozbawić ten klub awansu do "okręgówki". Aldo Bartnik Myszyniec jest siódmy, Świt Baranowo - dwunasty.