A Klasa. Pewne zwycięstwo Narwi Ostrołęka! (wyniki, tabela)

Piłka nożna 26 sierpnia 2018 3 Komentarze

Piłkarze Narwi Ostrołęka znakomicie zaprezentowali się w meczu 2. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Z pobliskiego Baranowa przywieźli 3 punkty, strzelając rywalom aż 5 bramek.

Strzelanie w meczu Świt - Narew rozpoczął Bartosz Pędzich. Snajper Narwi trafił do siatki w 23. minucie. 12 minut później było już 2:0 po trafieniu Kamila Gontarza. Na 3;0 podwyższył Pędzich, kolejnego gola strzelił Markowski, a wynik ustalił nie kto inny, jak Bartosz Pędzich - tym samym pieczętując hat-tricka. Narew wygrała pewnie i efektownie, przesuwając się na trzecie miejsce w tabeli.

Wyjazdową porażkę zanotowała za to Rzekunianka Rzekuń - z GKS Pokrzywnica 1:3.