A Klasa: Pierwsza połowa to nie wszystko. Rzekunianka przegrywa z PAF

Piłka nożna 25 września 2017 0 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń w meczu 6. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej prowadziła do przerwy z PAF Płońsk 2:0, lecz po przerwie bramki strzelali już tylko goście. Wpadło ich aż cztery i trzy punkty pojechały do Płońska.

Sytuacja z meczu Rzekunianki z PAF przypomina nam mecz w Baranowie, gdzie Świt po 17 minutach prowadził z Orłem Sypniewo 3:1. Tu było podobnie, z tym, że 2:0 z PAF Płońsk prowadziła ekipa Rzekunianki. Bramki strzelali Rafał Płaszczyński i Łukasz Kowalczyk. W Baranowie skończyło się wynikiem 3:7, w Rzekuniu także wygrali goście.

Wszystko za sprawą formy w drugiej połowie meczu. Już w 48. i 49. minucie Mateusz Rutkowski sprawił, że mieliśmy remis. Później pierwsze prowadzenie gościom w tym meczu dał Kamil Wiśniewski, a w doliczonym czasie gry dzieła dopełnił Radosław Woliński. Dla Rzekunianki była to trzecia porażka w sezonie, zespół prowadzony przez Dariusza Narolewskiego jest bez zwycięstwa już w trzech spotkaniach z rzędu. Szansa na przerwanie tej passy już za tydzień w meczu wyjazdowym z Orłem Sypniewo.