A Klasa: Pif-PAF. Kurpik bez punktów w Płońsku

Piłka nożna 01 października 2017 0 Komentarzy

Kurpik Kadzidło przegrał z PAF Płońsk w wyjazdowym meczu 7. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Opadły już derbowe emocje i przyszedł czas na rzeczywistość, a ona w minioną sobotę okazała się niekorzystna.

Pierwsza bramka padła w 21. minucie, na listę strzelców wpisał się Daniel Skolimowski. Był to jedyny gol w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie Skolimowski trafił po raz drugi, tym razem z rzutu karnego, a kolejne gole w 72. i 73. minucie strzelali Radosław Woliński i Marek Kornatowski. PAF pewnie wygrał 4:0 i w tabeli ligowej zajmuje trzecie miejsce. Z kolei Kurpik jest dziewiąty z dorobkiem 7 punktów w 7 meczach. Za tydzień Kurpik zagra u siebie z Żakiem Szreńsk.

Płońska Akademia Futbolu - Kurpik Kadzidło 4:0 (1:0)

⚽ 1:0 Skolimowski '21
⚽ 2:0 Skolimowski '64
⚽ 3:0 Woliński '72
⚽ 4:0 Kornatowski '73

Kurpik: R. Szurnicki - M. Kaczyński, P. Kaczyński, Bednarczyk, Dąbkowski, Antoszewski, Danieluk (60' S. Kaczyński), Grabowski (87' A. Mróz), Koczkodan, B. Kaczyński (46' Dawid), Samsel.