A Klasa: Porażka Bartnika, upragniona wygrana Świtu

Piłka nożna 24 października 2017 0 Komentarzy

W A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej nie brakuje ciekawych wyników. W 10. kolejce porażkę na wyjeździe poniósł Aldo Bartnik Myszyniec, z kolei Świt Baranowo przed własną publicznością zanotował bardzo cenne zwycięstwo.

Świt Baranowo długo musiał czekać na zwycięstwo, bo miał już za sobą serię ośmiu meczów bez wygranej. W meczu z Koroną Karolinowo przyszło jednak upragnione przełamanie. Do przerwy mieliśmy wynik 1:1, ale od 77. do 88. minuty Świtowcy strzelili trzy gole i tym samym awansowali w ligowej tabeli na 10. miejsce. Dwie bramki zdobył Paweł Kuzia, a po jednej dorzucili Paweł Zarjewski i Marcin Gładek.

Najwyżej notowanym zespołem z powiatu ostrołęckiego w A Klasie wciąż pozostaje Aldo Bartnik Myszyniec. Zespół z Myszyńca nie wykorzystał jednak szansy przeskoczenia w tabeli zespołu GKS Pokrzywnica i przegrał z nim w wyjazdowym spotkaniu 1:3. Bramkę dla Aldo Bartnika strzelił Piotr Magdaleński. Mimo porażki, zespół prowadzony przez trenera Daniela Dziekońskiego, zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli.

Świt Baranowo - Korona Karolinowo 4:1 (1:1)

⚽ 1:0 Kuzia '19
⚽ 1:1 Krawczyk '35
⚽ 2:1 Zarjewski '77
⚽ 3:1 Kuzia '83
⚽ 4:1 Gładek '88

Świt Baranowo: Gąska  - M. Fąk (90` Linowski), Dawid, Zarjewski, Abramczyk, M. Dobrzyński (86` Bieńkowski), Rybka, R. Ogonowski (90` Kaczorek), K. Olender, Kuzia (87`Gładek), Chodkowski (73` Prusaczyk).

GKS Pokrzywnica - Aldo Bartnik Myszyniec 3:1 (2:0)