A Klasa: Porażki Świtu i Rzekunianki, wygrana Kurpika. Zobacz wyniki 22. kolejki

Piłka nożna 22 maja 2017 0 Komentarzy

Za nami 22. kolejka A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Porażki poniosły ekipy Świtu Baranowo i Rzekunianki Rzekuń, z kolei zwycięstwo z Pełtą Karniewo wymęczył zespół Kurpika Kadzidło. Zobacz ostatnie wyniki i aktualną tabelę ligową.

Świt Baranowo wciąż nie może przełamać niekorzystnej passy. Podopieczni Rafała Ogonowskiego tym razem ulegli ekipie KS Wąsewo, która wydawała się być w zasięgu Świtu. Wszystkie bramki KS strzelił w pierwszej połowie. W drugiej części gry Świt napierał, lecz piłka nie wpadła do siatki gości. Porażka oznacza, że na cztery kolejki przed końcem Świt może obawiać się o ligowy byt. Zupełnie inaczej jest w Rzekuniu i Kadzidle, tamtejsze zespoły są solidnymi ligowcami, choć w miniony weekend nie zaprezentowały się ze swojej najlepszej strony.

Kurpik dopiero w 88. minucie zapewnił sobie wygraną z najsłabszą w lidze Pełtą Karniewo. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył niezawodny Arkadiusz Wiśniewski. Z kolei Rzekunianka uległa wiceliderowi z Jednorożca 0:1, choć przez sporą część meczu udało jej się utrzymywać bezbramkowy remis. Poniżej wyniki i tabela.

Rzekunianka Rzekuń - Mazowsze Jednorożec 0:1

⚽ 0:1 Żabiński '53

RZEKUNIANKA: Woźniak - Babicz, Obuchowicz, Wołejszo, Lutrzykowski, Kowalczyk (66' Sobotka), Gontarz, Il, Wysocki, Choroszewski, Pędzich.

Świt Baranowo - KS Wąsewo 0:3 (0:3)

⚽ 0:1 Waracki '12
⚽ 0:2 Żukowski '15
⚽ 0:3 Wojdak '27

ŚWIT:  Świt Baranowo: Darmochwał - M. Fąk, W. Fąk, Abramczyk (61`Michalak) - Dobrzyński, Duszak, R. Ogonowski, Olender, Chodkowski (61`W. Gąska) - Kuzia, Tabaka.

Kurpik Kadzidło - Pełta Karniewo 1:0 (0:0)

⚽ 1:0 Wiśniewski '88

KURPIK: Hymkowski - Bednarczyk, Staniszewski (70' Szurnicki), M. Mróz (46' A. Mróz), B. Mróz (88' Kaczyński), Kisiel, Grabowski, Dawid, Koczkodan, Antoszewski, Wiśniewski.