A-Klasa: Rzekunianka pokonana przez Kryształ

Piłka nożna 23 marca 2016 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń przegrała z Kryształem Glinojeck 0:4 w spotkaniu 14. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Wyżej notowany rywal postawił trudne warunki, co skończyło się porażką. Jej rozmiary są wysokie, ale mogły być z pewnością jeszcze wyższe...

Goście prowadzenie objęli już w 13. minucie, kiedy to do siatki zespołu z powiatu ostrołęckiego trafił Szymon Sikorski. Dziewięć minut później drugiego gola dla Kryształu zdobył Paweł Borzykowski. W 32. minucie było już 3:0 dla gości, na listę strzelców ponownie wpisał się Sikorski. Czwarty gol padł siedem minut po zmianie stron. Wynik meczu ustalił Daniel Banaszewski, a spotkanie mogło zakończyć się jeszcze wyższym zwycięstwem Kryształu, lecz rzut karny zdołał obronić bramkarz gospodarzy Daniel Woźniak.

Po 14 kolejkach Rzekunianka zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Poniżej prezentujemy ligową tabelę.

Rzekunianka Rzekuń - Kryształ Glinojeck 0:4 (0:3)
Sikorski 13, 32, Borzykowski 22, Banaszewski 52

Rzekunianka: Woźniak - Babicz, Białczak (85' Dąbrowski), Gocłowski (77' Rańko), Kaczyński (55' Olbryś), Kowalski, Lutrzykowski, Pędzich, Przywojski (55' Sejda), Wierzbowski, Wołejszo.