A-Klasa: Skuteczny lider pokonał Aldo Bartnika

Piłka nożna 04 kwietnia 2016 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Orzycem Chorzele 1:5 w wyjazdowym spotkaniu 15. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Do przerwy myszynieccy piłkarze remisowali z rywalem, lecz w drugiej połowie gospodarze imponowali skutecznością i zdobywali bramkę za bramką.

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Orzycem Chorzele 1:5 w wyjazdowym spotkaniu 15. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Do przerwy myszynieccy piłkarze remisowali z liderem, lecz w drugiej połowie gospodarze imponowali skutecznością i zdobywali bramkę za bramką.

Bezbramkowy remis utrzymywał się do 37. minuty, wtedy to wynik spotkania otworzył zawodnik gospodarzy Daniel Brzezicki. Na odpowiedź Aldo Bartnika nie trzeba było długo czekać - trzy minuty później było już 1:1 po trafieniu Tomasza Muracha. Na drugą połowę można jednak było patrzeć z optymizmem, gdyż gra Aldo Bartnika wyglądała całkiem dobrze.

Mało kto z kibiców spodziewał się zapewne takiej skuteczności Orzyca w drugiej części gry. Dwanaście minut po wznowieniu gry ponownie trafił Brzezicki, minutę później na 3:1 strzelił Grzegorz Kawiecki. Aldo Bartnik atakował, lecz nie był w stanie strzelić kontaktowej bramki. Goście w 70. i 75. minucie dołożyli za to kolejne gole, których autorami byli Kacper Rejs i ponownie Grzegorz Kawiecki. Orzyc wygrał 5:1 i umocnił się na fotelu lidera A-Klasy. Aldo Bartnik jest trzynasty z dorobkiem 12 punktów.

Więcej o rozgrywkach A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej w naszym jutrzejszym serwisie.

Orzyc Chorzele - Aldo Bartnik Myszyniec 5:1 (1:1)
Brzezicki 37, 57, Rejs 70, Kawiecki 58, 75 - T. Murach 40

ALDO BARTNIK: M. Lis - Balcerzyk (62' Ł. Murach), Gwiazda (74' P. Lis), Kobus (68' Stań), Krajza, Kulas, Lemański, Majewski, T. Murach, K. Szymański (80' Chorążewicz), M. Szymański.