A-Klasa: Świt zremisował z wiceliderem

Piłka nożna 30 marca 2015 Komentarzy

Świt Baranowo zremisował z Żakiem Szreńsk 1:1 w meczu 15. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Zyry rozegrali dobre spotkanie i mogą cieszyć się z cennego punktu, zdobytego na terenie rywala.

W pierwszej połowie to właśnie Świt miał inicjatywę w tym spotkaniu, gracze z Baranowa objęli prowadzenie po bramce Adriana Wołejszo, który przytomnie zachował się w zamieszaniu podbramkowym. Do przerwy nie obejrzeliśmy już więcej bramek, natomiast w drugiej połowie zespół Żaka rzucił się do odrabiania strat i raz po raz zagrażał bramce Marcina Darmochwała. Wysiłki gospodarzy nie poszły na marne, gdyż uzyskali oni wyrównanie po bramce Radosława Pisarkiewicza. Ostatecznie, mimo naporu Żaka, mecz zakończył się podziałem punktów, co jest niewątpliwie sukcesem dla Świtu.

Świt zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli A-Klasy z dorobkiem 18 punktów. Żak Szreńsk jest na miejscu drugim, zdobył do tej pory 29 punktów. Liderem jest PAF Płońsk (36 pkt).

Żak Szreńsk - Świt Baranowo 1:1 (0:1)