A Klasa: Trzy punkty dla ostrołęckiej Narwi. Zobacz ZDJĘCIA

Piłka nożna 06 października 2018 3 Komentarze

Narew Ostrołęka pokonała KS Wąsewo 2:1 w meczu 8. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Tym samym niebiesko-czerwoni awansowali na drugie miejsce w tabeli. Utrzymają je przynajmniej do jutra.

Narwianie dominowali na boisku w pierwszej połowie spotkania. Praktycznie od początku często stwarzali zagrożenie pod bramką Wąsewa. Dało to efekt, w 7. minucie Paweł Kuzia ładnie uderzył w kierunku dłuższego słupka i pokonał bramkarza gości. Narew poszła za ciosem i już 6 minut później prowadziła 2:0. Tym razem Konrad Sobotka popisał się mocnym - i co najważniejsze - celnym strzałem.

Podopieczni Rafała Koska przeważali, ale brakowało skuteczności. Wąsewo wyprowadziło dwie groźne kontry i jedna z nich - w 23. minucie - zakończyła się bramką kontaktową. W drugiej połowie gole już nie padły i Narew zainkasowała trzy punkty.

Ostrołęczanie awansowali na drugie miejsce w tabeli. Nad trzecim zespołem z Pokrzywnicy mają dwa punkty przewagi - drugie miejsce utrzymają, jeżeli jutro Pokrzywnica nie wygra z Kuczborkiem. Do lidera, Konopianki Konopki, tracą jeden punkt.

Narew Ostrołęka - KS Wąsewo 2:1 (2:1)
Bramki dla Narwi: 7. Kuzia, 13. Sobotka

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dworecki, Lutrzykowski, Mierzejewski, Dziczek – Gontarz, Jóźwiak, Kuzia, Chorążewicz  – Dąbrowski II, Sobotka. Zagrali również: Popieniek, Przyborowski, Kobrzyński, Żendzian, Krawul, Markowski.