A Klasa: Udany debiut nowego trenera Rzekunianki

Piłka nożna 20 sierpnia 2017 4 Komentarze

Rzekunianka Rzekuń pokonała Borutę Kuczbork 3:0 w meczu 1. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Debiut na ławce trenerskiej zespołu z powiatu ostrołęckiego zaliczył Dariusz Narolewski.

Doświadczony szkoleniowiec ponownie objął zespół z naszego regionu. Dariusz Narolewski wcześniej prowadził drużyny Narwi Ostrołęka i Tęczy Łyse, z drugim z wymienionych klubów awansował do IV ligi, a w niej zespół zajmował 15. miejsce zanim rozpadł się w przerwie między rundami.

Faworytem meczu inaugurującego A Klasę była oczywiście Rzekunianka, bo Boruta w okresie przygotowawczym nie zachwycał formą. W przedmeczowej zapowiedzi mówiliśmy o koncentracji, jaką należy utrzymać od pierwszej minuty i to się graczom Rzekunianki udało. W 9. minucie wyszli oni na prowadzenie za sprawą Mateusza Gocłowskiego, a następnie kolejne gole dołożyli Konrad Sobotka i wspomniany już Gocłowski. Po przerwie gole nie padły. Rzekunianka rozpoczyna sezon w dobrym stylu, a kolejna szansa na punkty już za tydzień w Glinojecku.

Rzekunianka Rzekuń - Boruta Kuczbork 3:0 (3:0)

⚽ 1:0 Gocłowski '9
⚽ 2:0 Sobotka '40
⚽ 3:0 Gocłowski '45

Rzekunianka: Piendak - Obuchowicz, Olbryś (65' Kuliś), Załęski, Wołejszo (85' Rzeszot), Kowalski, Płaszczyński (65' Kowalczyk), Gocłowski (55' Choroszewski), Sobotka, Wierzbowski, IL.