A Klasa: Wąsewo wywozi trzy punkty z Rzekunia

Piłka nożna 10 października 2017 0 Komentarzy

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń ulegli KS Wąsewo 1:3 w spotkaniu 8. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Tym samym ekipa prowadzona przed Dariusza Narolewskiego spadła na dziesiąte miejsce w tabeli.

Pierwszą bramkę w sobotnim meczu dość niespodziewanie strzelili goście. Niespodziewanie, bo zespół z Wąsewa był niżej notowany i to w Rzekuniance upatrywało się minimalnego faworyta tego spotkania. Worek z bramkami otworzył Kamil Wojdak, lecz w drugiej połowie Bartosz Siurnicki wyrównał w 55. minucie. Zespół z Wąsewa przechylił jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść: na 2:1 strzelił Kamil Wojdak, a decydującego gola strzelił Adam Pałubiński.

Najbliższy mecz Rzekunianki Rzekuń odbędzie się 14 października o 16.00 - na wyjeździe z Konopianką Konopki.