A-Klasa: Wysokie porażki Aldo Bartnika i Świtu

Piłka nożna 01 maja 2015 Komentarzy

W piątek 1 maja odbyły się prawie wszystkie spotkania 20. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Niestety, zespoły z powiatu ostrołęckiego nie zaliczą swoich meczów do udanych. Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Kryształem Glinojeck, Świt Baranowo uległ KS Wąsewo.

Piłkarze z Myszyńca ponieśli bolesną porażkę przed własną publicznością, choć pierwsza połowa w ich wykonaniu wyglądała bardzo przyzwoicie. Podopieczni Daniela Dziekońskiego tuż przed przerwą objęli prowadzenie po strzale Mateusza Wróblewskiego. W drugiej połowie na boisku dzielił i rządził zespół z Glinojecka - Kryształ strzelił aż pięć bramek. Tym samym goście nadal są w grze o drugie miejsce w lidze. Wydaje się, że pierwsza lokata jest już zarezerwowana dla PAF Płońsk, który ma 11 punktów przewagi nad wiceliderem.

Na zupełnie innym biegunie tabeli znajduje się Świt Baranowo. Gracze Daniela Zyry ponieśli właśnie jedenastą porażkę w sezonie, ulegając KS Wąsewo 0:2. Świt traci już pięć punktów do jedenastego Gladiatora Słoszewo i jeżeli chce poprawić swoją pozycję w tabeli - musi zacząć wygrywać.

Aldo Bartnik Myszyniec - Kryształ Glinojeck 1:5 (1:0)

ALDO BARTNIK (skł. wyjściowy): Marek Lis - Bartłomiej Chorążewicz, Dominik Kulas, Grzegorz Archacki, Paweł Lis - Daniel Łachacz, Paweł Balcerczyk, Rafał Lemański, Mateusz Wróblewski - Adam Kobus, Mateusz Krajza.

Świt Baranowo - KS Wąsewo 0:2 (0:1)

ŚWIT (skł. wyjściowy): Radosław Przybyłek- Mateusz Fąk, Wojciech Gąska, Paweł Lutrzykowski, Paweł Zarjewski -Marcin Dobrzyński, Damian Duszak, Mateusz Rybka, Krzysztof Chodkowski - Rafał Ogonowski, Mateusz Tabaka.