A-Klasa: Zwycięskie starcia Aldo Bartnika i Świtu

Piłka nożna 01 czerwca 2015 Komentarzy

W ubiegły weekend kibice w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej emocjonować się mogli meczami 24. serii gier. Świetnie spisały się w niej obie drużyny z powiatu ostrołęckiego. Ekipy Aldo Bartnika Myszyniec i Świtu Baranowo zapisały na swoim koncie zasłużone trzy punkty.

Myszynieccy piłkarze zmierzyli się na własnym stadionie z Jutrzenką Unieck. Gospodarze dobrze weszli w mecz i do przerwy prowadzili 2:1 po golach Mateusza Wróblewskiego i Mateusza Krajzy. W drugiej połowie decydującego gola na swoim koncie zapisał Daniel Łachacz, ustalając tym samym wynik spotkania na 3:1.

Łatwego życia w A-Klasie nie ma Świt Baranowo, który wciąż jest na pozycji zagrożonej spadkiem, nawet mimo zwycięstwa w ostatnim spotkaniu. Podopieczni trenera Daniela Zyry rozegrali bardzo dobre zawody przeciwko Gryfowi Kownaty Żędowe i pewnie wygrali 4:1. Strzelcami bramek dla Świtu byli Rafał Ogonowski (dwie) oraz Mateusz Tabaka i Paweł Lutrzykowski. Cichym bohaterem spotkania został jednak Wojciech Gąska, który zapisał na swoim koncie aż trzy asysty.