Adam Piątkowski najlepszy na przełajach

Lekkoatletyka 18 marca 2015 Komentarzy

W sobotę 14 marca w Zalesiu Górnym k/Piaseczna odbyły się Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych oraz Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych w biegach przełajowych. W zawodach wzięli udział reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka.

W kategorii młodzików w biegu na 2000 m złoty medal ze zdecydowaną przewagą wywalczył Adam Piątkowski - w tym samym biegu Wojciech Bączek był czwarty, minimalnie przegrywając walkę o brązowy medal. W biegu na 1500m młodziczek Paulina Pilarska po zaciętym finiszu zajęła czwarte miejsce.

W biegu na 1500 metrów młodziczek na dwunastym miejscu uplasowała się Victoria Ejzemberg, piętnasta w biegu na 2500 metrów młodziczek była Julia Olszewska - ten sam bieg na 22. miejscu ukończyła Natalia Trzaska.

W sumie UKS Siódemka zdobył siedem punktów do Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży i zajął trzecie miejsce na czternaście sklasyfikowanych klubów z dwóch województw.