Aldo Bartnik Myszyniec ambitnie walczy o utrzymanie

Piłka nożna 06 czerwca 2016 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec toczy niezwykle ambitną walkę o pozostanie w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Dziekońskiego w meczu 24. kolejki pokonali KS Wąsewo i dzięki temu utrzymali minimalną przewagę nad strefą spadkową. Ciekawie było także w meczach innych drużyn z naszego powiatu.

Wyżej notowana ekipa KS Wąsewo stanowiła spore wyzwanie dla piłkarzy z Myszyńca, lecz jeżeli myśli się o utrzymaniu w A-Klasie to takie mecze należy wygrywać. Pierwszy krok ku temu gracze z powiatu ostrołęckiego postawili w 20. minucie za sprawą Mateusza Krajzy. Tuż przed przerwą wyrównał Adrian Waracki, lecz druga połowa należała do Szymańskich - w 58. minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof, cztery minuty później trafił Maciej i tym samym Aldo Bartnik wygrał to ważne spotkanie 3:1. Wynik tego starcia był tym ważniejszy, iż zwycięstwo 3:2 z GUKS Krasnosielc odniósł najgroźniejszy rywal Myszyńca w walce o utrzymanie - Korona Karolinowo. Aldo Bartnik na dwie kolejki przed końcem wyprzedza strefę spadkową dzięki lepszemu bilansowi bramek.

Porażkę 0:4 z Orłem Sypniewo ponieśli gracze Kurpika Kadzidło. Wielkie strzelanie urządzili sobie za to zawodnicy Rzekunianki Rzekuń, którzy na wyjeździe pokonali Gryf Kownaty Żędowe 5:4. Do końca sezonu 2015/16 pozostały jeszcze tylko dwie kolejki.

Aldo Bartnik Myszyniec - KS Wąsewo 3:1 (1:1)
Krajza 20, K. Szymański 58, M. Szymański 62 - Waracki 42

ALDO BARTNIK: Lis - Arcichowski (69' Ł. Murach), Gwiazda (79' Łachacz), Kobus, Krajza (73' Sz. Kulas), D. Kulas, Lemański, Majewski, T. Murach (82' K. Murach), K. Szymański, M. Szymański.