Awans trampkarzy Korony! Raport z piłkarskich rozgrywek młodzieżowych - odc. 8

Piłka nożna 23 października 2015 Komentarzy

Przypieczętowanie awansu Korony Ostrołęka do ligi mazowieckiej trampkarzy było najważniejszym wydarzeniem w rozgrywkach piłkarskich grup młodzieżowych w naszym regionie podczas poprzedniego tygodnia. Zapraszamy do naszego cotygodniowego raportu z gier młodzieży.

Podopieczni Jacka Ćwieka w I lidze okręgowej trampkarzy spisują się doskonale. Przed starciem z Nadnarwianką Pułtusk mieli na swoim koncie 7 zwycięstw i 1 remis. Wygrana miała im pozwolić na zapewnienie sobie pierwszego miejsca w tabeli i awans do ligi wojewódzkiej. Nasi zawodnicy do przerwy przegrywali 0:1, lecz w drugiej połowie bohaterem niebiesko-żółtych został Radosław Żerański, trafiając do siatki w 48. i 68. minucie. Korona wygrała 2:1 i na kolejkę przed końcem rozgrywek jest już pewna awansu, drugą w tabeli Nadnarwiankę wyprzedza aż o siedem punktów. Na trzecim miejscu plasuje się UKS Złota Ostrołęka z dziewięciopunktową stratą do Korony, ma jednak rozegrany jeden mecz mniej.

Z pozostałych spotkań warto odnotować również gry naszych zespołów w ligach wojewódzkich. Juniorzy młodsi Korony przegrali na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:2, z kolei UKS Narew Ostrołęka uległa przed własną publicznością Varsovii Warszawa 0:4.

Poniżej raport za dni 12-18 października. Kolejne zestawienie już w przyszłym tygodniu.

Liga okręgowa młodzików D1 gr. 2

(9. kolejka, 18.10) Kurpik Kadzidło - UKS AP Ostrów Mazowiecka 0:5

(9. kolejka, 18.10) Makowianka Maków Mazowiecki - APN Ostrołęka 3:2
bramki dla APN: Kacper Piórkowski, Kacper Piekarski

(9. kolejka, 18.10) Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5:0
bramki dla Korony: Jakub Sakowski 2, Patryk Gumowski, Adrian Parzych, Bartosz Bieńkowski

Liga okręgowa orlików E1 gr. 3

(7. kolejka, 16.10) KS CK Troszyn - UKS Złota Ostrołęka 2:2
bramki dla Troszyna: Mieszko Karlak, Ziemowit Karlak. Dla Złotej: Igor Geżyński 2.

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy gr. 2

(9. kolejka, 17.10) Korona Ostrołęka - Orzyc Chorzele 6:0
bramki dla Korony: Bartłomiej Sakowski 3, Michał Stolarczyk, Jakub Szydlik, Bartosz Zięba.

(9. kolejka, 17.10) Kurpik Kadzidło - Pełta Karniewo 2:3
bramki dla Kurpika: Kamil Mamajek, samobójcza.

(9. kolejka, 17.10) Aldo Bartnik Myszyniec - Orz Goworowo 2:2
bramki dla Aldo Bartnika: Jakub Grądzik 2. Dla Orza: Jakub Zięba, Hubert Pazuła.

II liga okręgowa C2 trampkarz gr. 2

(10. kolejka, 14.10) Kurpik Kadzidło - MKS Narew Ostrołęka 6:1
bramki dla Kurpika: Wiktor Tomczak 2, Karol Nowak 2, Dominik Młynarczyk, Wiktor Trzciński

(9. kolejka, 18.10) KS Wąsewo - Tęcza Łyse 3:0 wo

I liga okręgowa B2 junior młodszy

(9. kolejka, 14.10) UKS Złota Ostrołęka - ULKS Ołdaki 5:2
bramki dla Złotej: Krzysztof Trzciński 3, Kamil Jarocki 2. Dla ULKS: Daniel Siemborski, Damian Szabłowski.