B Klasa: Bartnik i Kurpik z trzema punktami. Zobacz wyniki 14. kolejki

Piłka nożna 11 kwietnia 2017 7 Komentarzy

Za nami 14. kolejka B Klasy ostrołęckiej. Pozycję lidera utrzymała ekipa WKS Mystkówiec Stary, a kibice z powiatu ostrołęckiego mogą cieszyć się z postawy ekipy Bartnika Myszyniec, który odniósł pewną wygraną z KS Pniewo. Dla piłkarzy z Myszyńca był to siódmy z rzędu mecz bez porażki.

Kolejną wygraną w B Klasie zanotowali piłkarze Bartnika Myszyniec. Tym razem pokonali oni przed własną publicznością niedawnego lidera KS Pniewo 5:2. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0 po golu Warycha, a goście z Pniewa podali im rękę, gdyż tuż przed przerwą czerwoną kartkę obejrzał Kamil Orzelski. Niespodziewanie na początku drugiej połowy wyrównał Dariusz Zacharski, ale wszystko wróciło do normy już minutę później po trafieniu Krajzy. Kolejne bramki dla Bartnika zdobyli Szymański, Murach i Kulas, z kolei dla gości trafił Artur Zacharski.

Ósmą porażkę w sezonie poniósł GLKS Lelis. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego na własnym boisku przegrali z GUKS Krasnosielc 1:3. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Jerzego Dawida strzelił Adrian Stachurski. Wygraną zanotował za to drugi zespół Kurpika Kadzidło - bohaterem tej drużyny został Bartosz Kaczyński, który zapewnił kadzidlanom wygraną na dziewięć minut przed końcem meczu. Warto też dodać, że w pierwszej połowie bramkę dołożył weteran lokalnych boisk Mirosław Lesiński.

Aldo Bartnik Myszyniec - KS Pniewo 5:2 (1:0)

⚽ 1:0 A. Warych '30
⚽ 1:1 D. Zacharski '48
⚽ 2:1 Krajza '49
⚽ 3:1 Szymański '60
⚽ 4:1 T. Murach '81
⚽ 4:2 A. Zacharski '89
⚽ 5:2 Sz. Kulas '90

Aldo Bartnik: M.Warych - A.Warych, Majewski, Cekała (10' Stań), Lemański, T.Murach (70' K. Murach), D.Kulas, Kobus, Balcerczyk (78. Góralczuk), Szymański, Krajza (70' S. Kulas).