B Klasa: Bartnik Myszyniec obejmuje prowadzenie. Zobacz wyniki 16. kolejki

Piłka nożna 01 maja 2017 0 Komentarzy

Piłkarze Bartnika Myszyniec imponują formą w rundzie wiosennej B Klasy ostrołęckiej. Tym razem nie dali szans Iskrze Zaręby Kościelne, dzięki czemu przesunęli się na pierwsze miejsce w tabeli. Było to siódme z rzędu ligowe zwycięstwo myszynieckich piłkarzy, łącznie nie przegrali oni w lidze już od dziewięciu spotkań.

Strzelanie w meczu z Iskrą już w 3. minucie rozpoczął Adam Kobus. Do przerwy prowadzenie Bartnika powiększyli jeszcze Artur Warych i Mateusz Krajza, a w drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Dominik Kulas, Kamil Murach i Tomasz Murach. Faktem stało się siódme z rzędu ligowe zwycięstwo, co pozwoliło Bartnikowi przesunąć się na pierwsze miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym jak WKS Mystkówiec Stary.

Remis z wyżej notowanym KS Pniewo zanotowała druga drużyna Kurpika Kadzidło. Stało się tak mimo tego, że goście do przerwy prowadzili już 2:0. Dwa gole dla Kurpika strzelił Jakub Kowalczyk, a jednego dołożył weteran lokalnych boisk Mirosław Lesiński. Porażkę 3:4 w Andrzejewie poniósł z kolei GLKS Lelis.

Bartnik Myszyniec - Iskra Zaręby Kościelne 6:0 (3:0)

⚽ 1:0 Kobus '3
⚽ 2:0 A. Warych '27
⚽ 3:0 Krajza '32
⚽ 4:0 Kulas '80
⚽ 5:0 K. Murach '85
⚽ 6:0 T. Murach '90+5

Bartnik: M.Warych - Lemański, Cekała (80' Krawczyk), A.Warych, Łachacz (46' Góralczuk), Szymański (65' K. Murach), D.Kulas, Balcerczyk, Kobus, T.Murach, Krajza (60' Sz. Kulas).