B Klasa: Bartnik nie odpuszcza w walce o awans. Zobacz wyniki 20. kolejki

Piłka nożna 22 maja 2017 0 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec pokonał GKS Andrzejewo 5:1 w meczu 20. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Zespół z powiatu ostrołęckiego to wciąż jeden z najpoważniejszych kandydatów do awansu. Wygraną zanotował też Kurpik II Kadzidło, a wyjazdowa przegrana przytrafiła się graczom GLKS Lelis. Zobacz wyniki ostatnich spotkań.

Bartnik dość gładko rozprawił się z Andrzejewem, już do przerwy piłkarze z naszego powiatu prowadzili 3:0, a po przerwie dorzucili kolejne gole. Było to już dziewiąte z rzędu zwycięstwo podopiecznych Daniela Dziekońskiego, a do tego jedenasty z kolei mecz bez porażki. Wszystko wskazuje na to, że kwestia awansu może rozstrzygnąć się za dwa tygodnie w Myszyńcu, gdzie Bartnik zagra z liderem WKS Mystkówiec Stary, do którego ma trzy punkty straty. Będzie to ostatnia ligowa kolejka.

Porażkę 1:5 w Długosiodle zanotował GLKS Lelis. Jedynego gola dla Lelisa strzelił Przemysław Kwiatkowski, a ciekawostką jest występ innego z panów Kwiatkowskich - Witolda (rocznik 1966), który pojawił się na boisku kwadrans przed końcem. Szóste ligowe zwycięstwo stało się dziełem Kurpika II Kadzidło. Po golu Łukasza Staśkiewicza kadzidlanie pokonali Iskrę Zaręby Kościelne 1:0. Poniżej wyniki ostatniej kolejki ligowej.

Aldo Bartnik Myszyniec - GKS Andrzejewo 5:1 (3:0)
⚽ dla Bartnika: T. Murach 2, Szymański 2, Stań

Bartnik: M.Warych - Lemański, D.Kulas, Majewski, Łachacz - Kobus, T.Murach, Balcerczyk, Szymański - Krajza. Grali także: Ł.Murach, K.Murach, Arcichowski, Krawczyk.

Kurpik II Kadzidło - Iskra Zaręby Kościelne 1:0 (1:0)

⚽ 1:0 Ł. Staśkiewicz '14

Kurpik: Dziczek - Gąska, Giers (55' W. Staśkiewicz), Wasilewski, P. Zyśk, D. Zyśk, Kowalczyk (70' Danieluk), Laska, Kaczyński, Jaworski (80' Romanowski), Ł. Staśkiewicz.

Wymakracz Długosiodło - GLKS Lelis 5:1 (2:1)

⚽ 1:0 Nowicki '6