B Klasa: Derby powiatu dla Lelisa

Piłka nożna 11 września 2017 0 Komentarzy

GLKS Lelis pokonał Orz Goworowo 2:1 w meczu 3. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Zwycięską bramkę w derbach powiatu ostrołęckiego strzelił Hubert Kaliszewski, pokonując bramkarza gospodarzy na kilka minut przed końcem meczu.

Goście objęli prowadzenie już w początkowej fazie meczu po trafieniu Łukasza Bednarczyka. Do przerwy utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie, ale w 66. minucie - ku uciesze miejscowej publiczności - Orz wyrównał na 1:1 po bramce Tomasza Gęsicha. Spotkanie rozstrzygnięte zostało na kilka minut przed końcem. Różnicę zrobił Hubert Kaliszewski, który kiedyś trafiał do siatki nawet na IV-ligowych stadionach, a teraz strzelił swoją czwartą bramkę w trzecim meczu i zapewnił GLKS-owi trzy punkty w starciu z Orzem.

Dzięki temu zwycięstwu GLKS przesunął się na siódme miejsce w tabeli, Orz jest dziesiąty.