B Klasa: Drugi zespół Korony wciąż na czele (zdjęcia)

Piłka nożna 11 września 2017 0 Komentarzy

Korona II Ostrołęka pokonała GKS Andrzejewo 6:1 w meczu 3. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Tym samym żółto-niebiescy umocnili się na pozycji lidera rozgrywek.

Korona szybko rozpoczęła strzelanie, bowiem już na samym początku meczu wynik otworzył Artur Muchin. W 4. minucie goście dość niespodziewanie wyrównali za sprawą Pawła Sokołowskiego, ale po kwadransie było już 2:1, gdy na listę strzelców wpisał się Michał Nosek. Więcej bramek już nie padło, była za to żółta kartka dla bramkarza gości za... załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych za bramką, co przyczyniło się do opóźniania gry.

W drugiej połowie strzelali już tylko gospodarze. Na 3:1 strzelił Marcin Kraska, kolejne dwa gole dorzucił Artur Muchin (kompletując tym samym swojego drugiego ligowego hat-tricka), a wynik ustalił Maciej Kurowicki. Korona II pokonała Andrzejewo dość pewnie i nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów po 3 meczach. Ciekawy jest też bilans bramkowy podopiecznych Michała Robaszkiewicza - 19 bramek strzelonych, 3 stracone.

Najjaśniejszą postacią Korony II jest na razie bez wątpienia Artur Muchin, który strzelił już osiem bramek dla swojego zespołu. Za tydzień drugi zespół Korony zagra przed własną publicznością z ULKS Ołdaki.