B Klasa: Hit kolejki dla ULKS Ołdaki. Dobra passa Świtu (wyniki, tabela)

Piłka nożna 31 maja 2021 1 Komentarz

Za nami siedemnasta seria gier w ostrołęckiej B Klasie. W meczu, który zapowiadał się najciekawiej, ULKS Ołdaki pokonał Narew II Ostrołęka.

Mecz w Ołdakach był przedstawiany jako "spotkanie o 6 punktów". Wynik meczu otworzył Szymon Brzostek, a jeszcze w pierwszej połowie taką oto bramkę z rzutu wolnego na 2:0 strzelił Damian Szabłowski:

Na około 20 minut przed końcem meczu Daniel Siemborski strzelił gola na 3:0, ustalając tym samym wynik meczu. ULKS odrobił część strat do liderującego FC Różan, który w tej kolejce pauzował.

Porażki wynikami 2:3 zanotowały inne drużyny z powiatu ostrołęckiego - GLKS Lelis (z Iskrą Zaręby Kościelne) oraz Orz Goworowo (z KS Pniewo).

Dobrą passę kontynuuje Świt Barnaowo. Tym razem drużyna prowadzona przez trenera Damiana Dąbrowskiego wygrała 4:1 z WKS Mystkówiec Stary. Wiosna jest udana dla Świtu - gdyby brać pod uwagę tylko tabelę tej rundy, Świt byłby na trzecim miejscu. Wygał bowiem 4 z 5 meczów.