B Klasa: Korona II demoluje wicemistrza

Piłka nożna 29 sierpnia 2017 1 Komentarz

Drugi zespół Korony Ostrołęka w znakomitym stylu zainaugurował rozgrywki B Klasy. Podopieczni Michała Robaszkiewicza na własnym stadionie rozgromili aktualnego wicemistrza ósmego poziomu ligowego - WKS Mystkówiec Stary. To była prawdziwa strzelecka kanonada.

W wyjściowym składzie Korony Ostrołęka nie zabrakło piłkarzy ogranych na boiskach IV ligi czy ligi okręgowej. Na placu gry zameldowali się m.in. Sebastian Szczechowiak, Jakub Laska, Michał Nosek czy Paweł Skarzyński. Ostre strzelanie w meczu z Mystkówcem rozpoczął Maciej Kurowicki, który w pierwszych 10 minutach dwukrotnie pokonał Alberta Wójcika. W pierwszej części meczu gole dołożyli jeszcze Bartosz Gąska i Michał Nosek, a w drugiej połowie do siatki WKS-u trafiali: ponownie Nosek i to dwukrotnie, a także Artur Muchin (dwa razy), Mateusz Augustyniak (dwa razy). Goście odpowiedzieli tylko jednym golem. Końcowy wynik: 10:1 dla gospodarzy.

Następny mecz z udziałem Korony II to derby Ostrołęki przeciwko MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o 17.00 na stadionie przy Partyzantów. Dołącz do wydarzenia i przyjdź na mecz.

Korona II Ostrołęka - WKS Mystkówiec Stary 10:1 (4:0)

⚽ 1:0 Kurowicki '5
⚽ 2:0 Kurowicki '10
⚽ 3:0 Gąska '20
⚽ 4:0 Nosek '40
⚽ 5:0 Nosek '47
⚽ 6:0 Muchin '50
⚽ 7:0 Muchin '60