B Klasa: Korona II i Lelis gromią, Orz przegrywa (zdjęcia)

Piłka nożna 17 października 2017 8 Komentarzy

Za nami 9. seria gier w B Klasie ostrołęckiej. Padło wiele ciekawych wyników, a największą niespodziankę sprawił zespół GLKS Lelis, który na wyjeździe rozgromił GKS Andrzejewo aż 7:1. Na fotel lidera wróciła Korona II Ostrołęka, u siebie pokonując KS Pniewo aż 8:1. Zobacz wyniki, tabelę i zdjęcia.

Zwycięstwo Lelisa było dużą niespodzianką, gdyż GKS uważany był za faworyta tego meczu. Jeszcze bardziej zaskakują rozmiary wygranej: drużyna z powiatu ostrołęckiego nie dała szans rywalom, wygrywając aż siedmioma golami. Porażkę w Krasnosielcu poniósł Orz Goworowo - zespół prowadzony przez Arkadiusza Pyskło do przerwy utrzymywał korzystny remis, lecz po przerwie to gospodarze przypieczętowali zwycięstwo.

Liderem B Klasy została ponownie Korona II Ostrołęka, która nie miała żadnych problemów z pokonaniem KS Pniewo. Już do przerwy żółto-niebiescy prowadzili 6:0, a w drugiej połowie - mimo wymiany większości składu - zdołali dołożyć kolejne dwie bramki. Wygrana 8:1 i potknięcie Iskry Zaręby Kościelne sprawiły, że to Korona wróciła na szczyt.

Poniżej wyniki, tabela i zdjęcia z meczu Korona II Ostrołęka - KS Pniewo.

GUKS Krasnosielc - Orz Goworowo 5:2 (2:2)

⚽ 5:2 Budny '80

Orz: Świerżewski - Szpont, Koziatek, B. Dziełak, J. Dziełak, Mi. Brzozowski, Drabot, T. Gęsich, Sz. Gęsich, Majkowski (30' Grabuś), Zięba.

GKS Andrzejewo - GLKS Lelis 1:7 (1:3)

⚽ 0:1 Kraśniewski '6 ⚽ 0:2 Kaliszewski '10 ⚽ 0:3 Grala '34 ⚽ 1:3 Kiempisty '43 ⚽ 1:4 Grala '75 ⚽ 1:5 Kraśniewski '77 ⚽ 1:6 Gawrych '83 ⚽ 1:7 Tumiński '89

GLKS: Laćkowski - Ziemek, Żebrowski, Parzych, Gawrych, Gontarz, Kraśniewski, Grala, Tumiński, Dobaj, Kaliszewski (65' Stachurski).

Korona II Ostrołęka - KS Pniewo 8:1 (6:0)

⚽ 1:0 Staszczuk '20 ⚽ 2:0 Staszczuk '25 ⚽ 3:0 Staszczuk '27 ⚽ 4:0 Staszczuk '30 ⚽ 5:0 Laska '33 ⚽ 6:0 Nosek '36 ⚽ 6:1 Ciepiela '53 ⚽ 7:1 Muchin '64 ⚽ 8:1 Zabielski '79

Korona II: Jaroszewski - Borkowski, Karczewski, Kowalczyk, Modzelewski, Gąska, Laska, Macioch, Muchin, Staszczuk, Nosek. Zagrali również: Skierkowski, Kurowicki, Buchalski, Chmielewski, Przytuła, Skarzyński, Zabielski.

Przeczytaj także o meczu Wymakracz Długosiodło - ULKS Ołdaki.