B Klasa. Narew Ostrołęka wygrywa z Krasnosielcem (zdjęcia)

Piłka nożna 15 kwietnia 2018 24 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała GUKS Krasnosielc 2:1 w meczu 15. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Do przerwy prowadzili gospodarze, ale Narwianie w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Mecz miał duży ciężar gatunkowy, bowiem GUKS zajmował trzecie miejsce, Narew była pierwsza, a obie drużyny dzieliła różnica siedmiu punktów. Ewentualna wygrana GUKS mogłaby jeszcze zamieszać, jeżeli chodzi o liczbę zespołów, walczących o awans do A Klasy.

Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie wyszli gospodarze po zaskakującym strzale z dystansu. Już po przerwie zespół Narwi doprowadził do wyrównania za sprawą Bartosza Pędzicha, a ten sam zawodnik strzelił zwycięskiego gola w 81. minucie. Narew wygrała 2:1 i umocniła się na prowadzeniu w B Klasie.

GUKS Krasnosielc - Narew Ostrołęka 1:2 (1:0)
Bramki: ? – Bartosz Pędzich 47, 81

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski, Wysocki – Chorążewicz, Jóźwiak, Stachowicz, Gontarz – Pędzich, Markowski. Zagrali też: Piersa, Kobrzyński, Bednarczyk, Przyborowski, Piasecki, Mierzejewski

Za zdjęcia dziękujemy naszej czytelniczce Paulinie.

Bartek Ostrołęka

Atmosfera na meczu świetna. Policja brawo, nie ingerowała bo nie było potrzeby mimo emocji ... przekleństw itp bo po co!!! Kibiców obu drużyn było dużo :) bo "Piłka dla KIBICÓW!!!" Doping świetny z obu stron. Krasnosielc bardzo dobry mecz...kibice wasi powinni dawać przykład niższym ligom jak nasza i wyższym postawą u siebie! Kultura meczowa, oczywiście na ile byla możliwa :p Fajnie było u Was gościć. Dzięki. MZKS Narew!

inny kibic Narwi

Policja w Krasnosielcu to zupełnie inna klasa, niż ci panowie, co byli tydzień temu w Ostrołęce. Świetna atmosfera i doping z dwóch stron, do tego ciekawy mecz z emocjami. Oby tak dalej :) Mam nadzieję, że Krasnosielc zajmie drugie miejsce, będą baraże i spotkamy się za rok w A-klasie

...
18:16, 15 kwietnia 2018

to ogromny sukces..........

...
18:18, 15 kwietnia 2018

Krasno

Dzieki Panowie Narwianie za dobre słowo ale niestety zadra siedzi- mielismy dwa mecze praktycznie na wygranie i znowu nic. Za dobra gre punktow nie daja i dalej męki  w B klasie. Mecz dobry napewno nie B klasowy. Przy takich kibicach zainteresowaniu mediow i dopingu z dwoch stron fajnie sie gra :)

Kibic narwi
Brawo Panowie trudny teren są 3 punkty. Sam najważniejszy  z konkurencyjnego klubu się pofatygował  do Krasnosielca i nagrywał cały mecz. Po co?

Pablo

Dobry mecz sporo emocji i najważniejsze  3 pkt na trudnym terenie.Policja stoi z boku zabezpiecza imprezę sportową nie przeszkadzają  w  sportowym widowisku nie to co szeryfowie w Ostrołęce  znani już na całą Polskę  .Brawo

...
21:12, 15 kwietnia 2018

Snupi

Policjanci z Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej, uczcie się od kolegów po fachu z powiatu makowskiego. Pierwszy raz w życiu pozdrawiam mundurowych, właśnie teraz. Tylko dlatego, że oni NORMALNIE wypełniają swoje obowiązki

123456

Narew gra najlepszą piłkę w tej lidze i jeżeli nie będzie olewania ani jakichś "cudów" to wygra ligę w ładnym stylu. Warto też powiedzieć że względem rundy jesiennej wygląda to dużo lepiej

...
11:11, 16 kwietnia 2018

Guks -Narew poziom meczu ligi podworkowej słabo to wyglądało może być awans i szybki spadek