B-Klasa: Orz lepszy w derbach powiatu ostrołęckiego

Piłka nożna 11 maja 2015 Komentarzy

Orz Goworowo pokonał GLKS Lelis 4:2 w jedynym meczu 12. kolejki B-Klasy ostrołęckiej. Wynik nie miał jednak dużego wpływu na układ tabeli ligi, w której od kilku kolejek znane są już ostateczne rozstrzygnięcia.

Prowadzenie objęli zawodnicy Orza - już w trzeciej minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Łukasz Grabowski. Wyrównał Paweł Zalewski w 22. minucie. Goście dali sobie jednak strzelić bramkę do szatni, której autorem był Patryk Sujkowski.

W drugiej połowie gospodarze grali wyraźnie lepiej i strzelili bramki w 52. i 61. minucie - na listę strzelców wpisali się Łukasz Dumała i ponownie Sujkowski. Wynik meczu na 4:2 ustalił Sebastian Kosek, zmniejszając rozmiary porażki GLKS w 87. minucie.

Zwycięzcą B-Klasy ostrołęckiej został Kurpik Kadzidło i ten zespół w przyszłym sezonie wystąpi na boiskach A-Klasy.

Orz Goworowo - GLKS Lelis 4:2 (2:1)