B Klasa. Ostre strzelanie Narwi Ostrołęka - dziewięć goli z Iskrą! (zdjęcia)

Piłka nożna 19 maja 2018 3 Komentarze

Narew Ostrołęka urządziła sobie festiwal strzelecki na stadionie przy ul. Partyzantów w meczu 20. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Niebiesko-czerwoni wygrali z Iskrą Zaręby Kościelne 9:0 i już za tydzień mogą świętować awans do A Klasy - wystarczy, że zdobędą minimum punkt w Lelisie.

Co tu dużo mówić, wiele razy kibicom Narwi ręce same składały się do oklasków. W pierwszej połowie podopieczni Rafała Koska i Łukasza Malanowskiego "ukłuli" cztery razy, choć bramek mogło paść więcej. W drugiej połowie ostrołęczanie dążyli do dwucyfrowego zwycięstwa, lecz dobrze funkcjonująca maszyna zatrzymała się na dziewięciu golach. Hat-trickami popisali się Bartosz Pędzich i Kamil Gontarz, dwa gole dorzucił Michał Markowski, a jednego Piotr Dąbrowski.

Bilans Narwi to 17 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Ostrołęczanie zgromadzili 52 punkty i jeżeli zdobędą jeszcze jeden, to będą mieli w kieszeni awans do rozgrywek A Klasy już w pierwszym sezonie po reaktywacji.

Narew Ostrołęka - Iskra Zaręby Kościelne 9:0 (4:0)
Bramki: 15. 21. Markowski, 28. 65. 85. Pędzich, 40. 47. 75. Gontarz, 76. Dąbrowski

Narew: Woźniak - Dziczek, Dąbrowski, Lutrzykowski, Jóźwiak, Mierzejewski, Markowski, Chorążewicz, Gontarz, Bednarczyk, Pędzich. Zagrali również: Dudek - Przyborowski, Wysocki, Grzyb, Piasecki, Krejszeff.