B Klasa ostrołęcka, ale nie w tabeli. Wyniki 9. kolejki

Piłka nożna 25 października 2016 Komentarzy

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec byli o krok od wywiezienia trzech punktów z trudnego terenu w Andrzejewie. Niestety, zabrakło kilku chwil. Pogrom w Lelisie, gdzie GLKS przegrał z Wymakraczem Długosiodło. Zobacz raport z 9. kolejki B Klasy ostrołęckiej.

W Lelisie mecz "do jednej bramki". GLKS zebrał się na mecz zaledwie w trzynastoosobowym składzie i goście mieli zdecydowanie większe pole manewru. Przez pół godziny mieliśmy wynik bezbramkowy, lecz od 31. minuty Wymakracz strzelił siedem bramek i wywiózł trzy punkty z powiatu ostrołęckiego. Bramki dla gości strzelali Marcin Pamrowski, Adam Duda (obaj po dwie), Mariusz Witkowski, Paweł Drózd i Bartłomiej Mróz.

Wąska kadra nie przeszkodziła za to Aldo Bartnikowi Myszyniec, który w Andrzejewie zaprezentował się z bardzo przyzwoitej strony. Co prawda prowadzenie objęli gospodarze, lecz dwa gole Tomasza Muracha wyprowadziły myszynieckich piłkarzy na prowadzenie. Do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele - wynik na 2:2 został ustalony przez Radosława Piwońskiego w 90. minucie. Orz Goworowo w tej kolejce pauzował, a Kurpik II Kadzidło nie pojechał na mecz z Iskrą Zaręby Kościelne.

Drużyny z powiatu ostrołęckiego nadal w dolnej części ligowej tabeli lokalnej "ósmej ligi mistrzów". Najlepszy jest Aldo Bartnik - siódme miejsce, ale aż dziewięć punktów straty do lidera. Oby w kolejnych meczach było lepiej, wszak B Klasa z nazwy jest "ostrołęcka", więc dobrze byłoby żeby taka była też na boisku.

GLKS Lelis - Wymakracz Długosiodło 0:7 (0:3)

⚽ 0:1 Pamrowski '31
⚽ 0:2 Duda '37
⚽ 0:3 Duda '44
⚽ 0:4 Pamrowski '49
⚽ 0:5 Witkowski '68
⚽ 0:6 Drózd '76
⚽ 0:7 Mróz '82

GLKS: Laćkowski - Mażewski, Stachurski (46' Kwiatkowski), Grala, Parzych, Dam. Prusaczyk, Tumiński, Mróz, Gontarz, Mrozek, Matłach.

GKS Andrzejewo - Aldo Bartnik Myszyniec 2:2 (1:1)