B Klasa: Pechowy weekend lokalnych drużyn

Piłka nożna 27 września 2016 Komentarzy

Zespoły z powiatu ostrołęckiego nie miały szczęścia w 5. kolejce B Klasy ostrołęckiej. Dorobek czterech lokalnych zespołów w tej serii gier to jedynie dwa punkty. Remisy odnotowały ekipy Orza Goworowo i Aldo Bartnika Myszyniec, porażki - GLKS Lelis i Kurpik II Kadzidło.

Dobry wynik z nieobliczalnym beniaminkiem z Długosiodła zanotował Orz Goworowo. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, choć Orz mógł pokusić się nawet o zwycięstwo. W 73. minucie meczu prowadzenie gospodarzom dał Kamil Tomaszewski, jednak minutę później do wyrównania doprowadził Adam Duda. Więcej bramek już nie padło i zespoły podzieliły się punktami. Remisem zakończyło się także wyjazdowe spotkanie Aldo Bartnika Myszyniec z Iskrą Zaręby Kościelne. Bramki dla gospodarzy strzelali Mariusz Tyl i Grzegorz Kuropatwa, dla zespołu z Myszyńca - Dominik Kulas i Szymon Kulas.

Porażki na swoim koncie zanotowały zespoły GLKS Lelis i Kurpika II Kadzidło. Pierwszy z wymienionych zespołów przegrał u siebie z GKS Andrzejewo aż 1:8 (gol dla GLKS: Mateusz Mrozek), z kolei druga drużyna Kurpika uległa na wyjeździe liderowi KS Pniewo 0:3.