B Klasa. Wpadka Narwi, Korona II odrabia straty (wyniki, tabela)

Piłka nożna 30 kwietnia 2018 26 Komentarzy

Niespodziewane rozstrzygnięcia przyniosła 17. kolejka B Klasy ostrołęckiej. Lider - MZKS Narew - przegrał w Wąsewie z Wymakraczem Długosiodło 2:3. Oznacza to, że Korona II Ostrołęka zbliżyła się do Narwi tylko na trzy punkty.

Wymakracz objął prowadzenie w 26. minucie, a jeszcze przed przerwą mógł prowadzić wyżej, lecz Adam Duda nie strzelił rzutu karnego (trafił w poprzeczkę). Tuż po przerwie gospodarze włączyli wyższy bieg i między 49. a 52. minutą dwukrotnie ukąsili Narwian. Wydawało się, że ostrołęczanom ciężko będzie podjąć walkę, ale za sprawą Adama Mierzejewskiego udało się zmniejszyć rozmiary porażki. Ostatnie minuty to ciężki napór Narwi, lecz Wymakracz wytrzymał nawałnicę i zdobył trzy punkty. Była to druga porażka Narwi w tym sezonie.

Na potknięciu Narwi skorzystała Korona II Ostrołęka, która pokonała Orz Goworowo 3:0 i traci do niebiesko-czerwonych tylko trzy punkty. Walka o awans nadal zapowiada się więc pasjonująco. Promocję do A Klasy wywalczy najlepszy zespół rozgrywek

Wymkaracz Długosiodło - Narew Ostrołęka 3:2 (1:0)
Bramki: 26. Kolankiewicz, 49. Laska, 52. Witkowski - 67. 75. Mierzejewski

Narew: Woźniak - Wysocki (77. Przyborowski), Dąbrowski, Lutrzykowski, Dziczek, Jóźwiak, Bednarczyk (69. Popieniek), Chorążewicz, Markowski, Kobrzyński (53. Mierzejewski), Pędzich (60. Piasecki).

więcej obiektywności

Potknięcie.?  Chyba  podejście zawodników Narwi,, chcieli spacerkiem i  bez wysiłku wygrać. za bardzo  przyzwyczajają się do wygrania ligi. A tu pasztet. niech ta nauczka ostudzi rozgrzane głowy trenera i zawodników i wezmą się na poważnie za treningi, bo nawet jak awansują to w A-klasie będą jedynie średniakami, chyba,że skład się zmieni zawodnikami z  lig wyższych.
A Długosiodło pokazało jak należy grać z Narwią- barwo za sportową postawę i dobry doping kibiców obu drużyn. Teraz z Pniewem, Mystkowcem, Zarebami, Lelisem i Różanem czy sobie poradzą z presją lidera?
Zobaczymy jak rezerwy Korony podejdą do meczu z Długosiodłem i z jakim składem wyjdą na to spotkanie.

...
11:08, 30 kwietnia 2018

Żałosne narew  65 minuty nie istniała z jakaś wsią  aż. Po zmianach , zaczeli grać , terminarz łatwy maja mogą pozwolić se na remis ale w a- klasie mogą pomazyc o awansie i będą bic ich takie drużyny jak Sypniewo , baranowo wzmocni się ,, ale życzę im powodzenia  może sprowadza paru ludzi bo z tymi to jedynie środek tabeli , pozdrawiam i na kurpiach jest tylko teraz korona a narew może za 10lat

...
11:14, 30 kwietnia 2018

Flip i Flap przy klawiaturze?

...
11:37, 30 kwietnia 2018

Beka z tego Flipa i Flapa :D nie wiem kto wymyslil te ksywki ale super pomysl!

...
11:58, 30 kwietnia 2018

B klasa

Trzeba zauważyć że spotkały się dwie niepokonane drużyny na wiosnę i lepiej ten mecz zagral wymakracz. Dodatkowo nie strzelili karnego i trafili w słupek z wolnego więc w pewnym momencie wynik mógł oscylowac nawet w granicach 4-0.

...
12:14, 30 kwietnia 2018

Kibic ostroleckiej piłki

Korona niech się zajmie swoim klubem i Narew również ... Przestańcie wypisywać głupoty jedni na drugich ... Obserwując cala ta sytuacje miedzy klubami doszedłem do wniosku ze jakiś dziwny problem mają ludzie związani z korona w 90 % sa to wychowankowie Narwi ...czyżby kompleks nizszosci ? Jedno trzeba stwierdzić panowie z korony potrzeba jeszcze ze 30-40lat abyście zdobyli takie zaufanie ,przywiązanie i szacunek jaki ma Narew w Ostrołęce tak młodych kibiców jak i 40 50 letnich i dużo starszych...TAK WIEC OBA KLUBY NIECH SIE ZAJMA GRĄ ... a nie walka miedzy sobą ...A KORONA NIECH PRZESTANIE,, KOPAC DOŁKI,,NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH WLADZY POD NARWIĄ ...bo wszyscy to widzą
POZDRAWIAM I ZYCZE OBU DRUŻYNOM AWANSU I WZAJEMNEGO  SZACUNKU

...
14:05, 30 kwietnia 2018

obserwator

dołki to kopie Narew, a chamski antydoping jej  zakompleksionych "kiboli" to żenada.  Czy waszym zdaniem wspieranie swojej drużyny ma polegać jedynie na poniżaniu przeciwnika ????  dziwne ...

...
14:07, 30 kwietnia 2018

Kibole

Niepokoi mnie zachowanie kiboli Po stracie drugiego gola! kibole narwi urzywając wulgaryzmów i nazywając swoich zawodników ku.....mi pokazali co będzie jak narwi przydażą się 3 porażki z rzędu.
Nie dla kiboli. My kibice Narwi i nie tylko zwracamy na to uwagę. Pozdrawiam.

...
14:14, 30 kwietnia 2018

Zgadzam się z tobą wyzywali ich po statach bramki od jakich tylko tak jak i w Krasnosielcu do przerwy wszystko było słychać  kto siedział blisko , pozdrawiam  , tylko na kurpiach korona

...
14:34, 30 kwietnia 2018

Nikt nikogo nie wyzywał kłamczuchy!

...
15:02, 30 kwietnia 2018

mzks

Już niedługo jeden cwaniak będzie odpowiadał za komentarze, chyba czas na kolejnych ;)

...
15:30, 30 kwietnia 2018

Ol

Jakie wyzwiska haha,no śmieszni jesteście koroniarze.na siłę chcecie uprzykszyc ludziom Narew.to sie nazywa patologia,piszecie kometarze pod informacjami o swojej drużynie bo coś cienko jest  nikt  się nie cieszy z fotela lidera

...
15:49, 30 kwietnia 2018

Xxx

Moja mala blondyneczko ..... brawo chlopaki I nikt nikogo nie wyzywal jakies bzdury piszecie

...
16:55, 30 kwietnia 2018

Mariusz Sawczenko

Bylem na tych I innych meczach Narwi i nigdy nic takiego nie było(wyzwiska swojej drużyny) i nie będzie ... A jeżeli ktoś twierdzi inaczej to zapraszam do kontaktu prywatnego to wyjaśnimy sprawę ...jak piszecie jakieś oskarżenia to podpisujcie się z nazwiska

...
18:39, 30 kwietnia 2018

Kibol Narwi

Nikt nigdy nie wyzywał piłkarzy Narwi ,przestańcie siać ferment ludzie Filpa i Flapa w żółto niebieskich szmatach

...
19:36, 30 kwietnia 2018

Do kiboli

Jeśli obrażać to trzeba opuścić głowę i posłuchać Nagranie Pana Kleczkowskiego 1:15:50 strata 2 bramki i śpiew kiboli. Wystarczy za dowód. Żadnych pomówień same fakty.
Naszczescie Narew ma tez kibiców i chwała im za to. Pozdrawiam i walczymy o awans.

...
19:59, 30 kwietnia 2018

działacz

Przecież tam jest "Narew grać, k.. mać". Kto piłkarzy wyzywał? Oj chyba Flipowi i Flapowi klawiatura sie grzeje a czas sie przejść do laryngologa z takim niedosłuchem. Ale ok porównamy ile osób będzie świętować awans Narwi a ile Korony bo oczywiście obu drużynom dobrze życze :)

Kibic narwi

Po tym co widziałem  skład na następny  mecz.Wozniak. Soki .Dąbrowski .Mlynarski. Dziadek.Piasecki .Lutek  Alan. Piersią Gontarz i Mierzejewski  a gwiazdy na ławę  za brak zaangażowania

...
22:41, 30 kwietnia 2018

Kibic narwi

Dla mnie brak Mlynarskiego  w podstawowym składzie to nieporozumienie  wchodzi młody  kturym musi się jeszcze  trochę nauczyć  a Lutek  powinien grać  typowo 6 bo   nie ma w zespole takiego grajka  co widać było w niedziele

...
06:38, 01 maja 2018

Dla mnie już dawno pognac pseudo trenera w A klasie dla tego Pana wysokie progi

...
08:04, 01 maja 2018

???

Kto jest flip a kto flap w koronie no lekko nie wtemacie. Zato dobrze wiem kto głupi i głupszy w komentarzach.

...
08:20, 01 maja 2018

Kibic narwi

Jeszcze sprawa kapitana nie wiem jak jest w szatni ale na boisku nie zasługuje na opaskę. Dla mnie kapitan powinien świecić  przykładem zaangażowania  , mecz może  nie nie wyjść   brak sił  ale ambicji  już nie .Kapitałem  powinien być  ktoś z trójki .Dąbrowski, Lutek, Gontarz

...
10:15, 01 maja 2018

Kibic z młyna

Panie trenerze Emil na lawke, bo nic nie daje druzynie to samo niestety Lutek co jesienia byl najlepszym obronca. Trzeba szukac zmiennika za Wysockiego bo malo jakosci wnosi. Nastepny mecz widzialbym Mlynarskiego w 11 bo jak wszedl z Oldakami to byl najlepszym obronca. Dabrowski tez dobry. Krzysiek z calym szacunkiem ale to nasz 6-7 obronca. Piasecki tez do 11 by sie nadal.

Wiecej grania mniej gwiazdorzenia bo to tylko b klasa. Zrobcie ten awans to bedziecie naszymi bohaterami ale to dopiero w czerwcu

...
11:51, 01 maja 2018

Czy to prawda.

korona i Narew ukarane  przez COOZPN za zachowanie pseudokibiców Narwi na meczu derbowym. Po meczu za swoje zachowanie został też ukarany przez komisje  COOZPN u trener Narwi. Nie może on przez pewien czas korzystać z uprawnień trenerskich.