B Klasa: Zabójcza pierwsza połowa dla Lelisa

Piłka nożna 18 września 2017 0 Komentarzy

Piłkarze GLKS Lelis w drugiej połowie meczu z Wymakraczem Długosiodło osiągnęli korzystny rezultat 1:1, ale o wyniku meczu zaważyła pierwsza połowa, w której goście zdeklasowali zespół z powiatu ostrołęckiego. Zakończyło się wysokim 1:7.

Strzelanie dla Wymakracza rozpoczął Adam Duda, który po 29 minutach miał już skompletowany klasyczny hat-trick, prawdopodobnie pierwszy taki w tym sezonie. Minutę później było już 0:4 po golu Emila Mostowskiego, a przed przerwą wynik podwyższyli jeszcze Emil Rogalski i Michał Laska. Do przerwy 0:6, przez co mecz mieliśmy praktycznie rozstrzygnięty. Piłkarze GLKS zachowali jednak honor w drugiej połowie meczu, nie dopuszczając do dwucyfrowego wyniku. Goście strzelili tylko jednego gola - po raz czwarty trafił Duda, a chwilę później (w 66. minucie) honorowe trafienie dla GLKS zaliczył Kacper Brzeski.

Drużyna z powiatu ostrołęckiego po czterech kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. W następnej kolejce piłkarze z Lelisa zagrają na wyjeździe z KS Pniewo.