Bałas i Cichy bohaterami 7. kolejki w okręgówce

Piłka nożna 14 września 2015 Komentarzy

To był bardzo udany weekend drużyn z powiatu ostrołęckiego w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Bohaterami 7. kolejki zostali Piotr Bałas i Marek Cichy - obaj walnie przyczynili się do wygranych naszych ekip, dzięki czemu wciąż w "okręgówce" rządzą ekipy z regionu!

35-letni Piotr Bałas to weteran regionalnych boisk. Filigranowy pomocnik dysponuje nie tylko dobrym podaniem, ale także soczystym strzałem, co udowodnił w starciu przeciwko Sonie Nowe Miasto. Doświadczony gracz najpierw trafił do siatki w 3. minucie, a później odmienił losy spotkania doprowadzając ze stanu 1:2 do wygranej 3:2. Decydujący gol padł w 92. minucie gry.

Ostre strzelanie urządziła sobie Tęcza Łyse. Piłkarze z naszego powiatu zaaplikowali Żakowi Szreńsk aż dziewięć goli, z czego siedem strzelił Marek Cichy. Tym samym jest on najlepszym strzelcem okręgówki - w siedmiu meczach trafił do siatki rywali aż trzynaście razy!

KS CK Troszyn - SONA Nowe Miasto 3-2 (1-1)
Bałas 3, 75, 90+2 - Cylwik (sam) 21, Ernest 62

KS CK: Florczykowski - Bałas, Bałazy (75' Cesarski), Cylwik (80' Długokęcki), Dąbrowski, Dzwonkowski (90+2' Sejda), Grabowski (75' Abramczyk), Grochocki, Kuliś, Rudziński, Sakowski.

TĘCZA JBB Łyse - ŻAK Szreńsk 9-1 (4-0)
Cichy 29, 31, 34, 41, 48, 51, 55; Korytkowski 75, Śnietka 90 - Pisarkiewicz 65

TĘCZA: Radchenko - Cendrowski (46' Bednarczyk), Cichy (56' Pi. Magdaleński), Kaliszewski (56' Pytel), P. Kamionowski, K. Kamionowski, Korytkowski, Pa. Magdaleński, Sowa, Sulkowski (46' Zalewski), Śnietka.