Bartnik Myszyniec pozyskał sponsora tytularnego!

Piłka nożna 04 grudnia 2013 1 Komentarz

30 listopada klub piłkarski Bartnik Myszyniec pozyskał sponsora tytularnego. Drużynę A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej wspiera firma Aldo z siedzibą w Surowem. Umowa została podpisana na dwa lata. Drużyna występować będzie pod nazwą sponsora.

30 listopada klub piłkarski Bartnik Myszyniec pozyskał sponsora tytularnego. Drużynę A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej wspiera firma Aldo z siedzibą w Surowem. Umowa została podpisana na dwa lata. Drużyna Bartnika występować będzie pod nazwą sponsora.

W rundzie wiosennej sezonu 2013/14 do rozgrywek przystąpi więc zespół Aldo Bartnik Myszyniec. Dotychczas jedynym sponsorem klubu był Urząd Miasta Myszyniec, teraz jednak się to zmieniło i jest to niewątpliwie duża szansa na rozwój piłki nożnej w tym mieście.

Firma Aldo istnieje od 1999 roku, swoją siedzibę ma w Surowem. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne, założone przez Leszka i Andrzeja Długokęckich. Firma zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych na terenie dwunastu powiatów, międzynarodowym transportem drogowym a także sprzedażą części do maszyn i artykułów dla rolnictwa i ogrodnictwa.

Aldo Bartnik Myszyniec zajmuje ósme miejsce w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej po rundzie jesienej sezonu 2013/14. Do lidera - GKS Strzegowo - myszynieccy piłkarze tracą jedenaście punktów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:28, 04 grudnia 2013

śpijcie smacznie...

A Narew co śpi aż wiosna ich przebudzi i ockną się w LO.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.