Biegi przełajowe: Udany start zawodników UKS Siódemka

Lekkoatletyka 19 marca 2013 Komentarzy

W sobotę, 16 marca, w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w biegach przełajowych. Z klubu UKS Siódemka Ostrołęka wystartowało pięcioro młodzków i Martyna Budziłek - juniorka młodsza, która sprawdziła się przed Mistrzostwami Polski w Biegach Przełąjowych.

Daniel Gadomski stanął na podium zdobywając brązowy medal na 2000 metrów. Na dystansie 1500 metrów młodziczek Sara Pons zajęła szóste miejsce, Patrycja Miecznikowska była trzynasta i Dorota Śnietka  dwudziesta. Paulina Kojtek na dłuższym dystansie w kategorii młodziczek (2500 metrów) zajęła ósme miejsce.

Bardzo udany start zaliczyła wspomniana wyżej Martyna Budziłek. W kategorii juniorek młodszych, w dobrej stawce, na dystansie 2000 metrów zajęła czwarte miejsce.