BMW Półmaraton Praski. W stawce biegacze z Ostrołęki i okolic

Lekkoatletyka 30 sierpnia 2016 Komentarzy

BMW Półmaraton Praski przebiegł ulicami Warszawy w niedzielę 28 sierpnia. Do startu przystąpiło 5748 uczestników, półmaraton ukończyło 5638 z nich. W stawce biegaczy nie zabrakło reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Sprawdź wyniki BMW Półmaratonu Praskiego.

Michał Skowroński

Najszybszy podczas BMW Półmaratonu Praskiego okazał się Hilary Maiyo z Kenii, zawodnik Benedek Team. Dobiegł on do mety w czasie 01:04.51. Tuż za nim uplasował się jego rodak Francis Nzyoki - 01:05.35, a trzeci był Amerykanin Christopher Zablocki - 01:07.24. Najlepszy z Polaków - Marcin Fehlau z Poznania - zajął czwarte miejsce. Wyniki BMW Półmaratonu Praskiego w załączniku.  (0 B)

Na liście startowej podczas dużych imprez biegowych tradycyjnie nie brakuje zawodników i zawodniczek z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Podczas tegorocznego półmaratonu w Warszawie odnotowaliśmy 22 takie osoby. Najszybszy z nich był Piotr Wiśniewski, który ukończył półmaraton na 141. miejscu z czasem 01:29.21. Poniżej znajdziecie wyniki lokalnych biegaczy podczas BMW Półmaratonu Praskiego.