Czołowe miejsca lekkoatletów UKS Siódemka w Warszawie

Lekkoatletyka 12 września 2014 0 Komentarzy

Bez zwycięstwa, ale z miejscami w ścisłej czołówce i rekordami życiowymi zakończyła swój udział ekipa UKS Siódemka Ostrołęka w mityngu lekkoatletycznym, który nietypowo został rozegrany na stadionie lekkoatletycznym AWF w Warszawie.

Bez zwycięstwa, ale z miejscami w ścisłej czołówce i rekordami życiowymi zakończyła swój udział ekipa UKS Siódemka Ostrołęka w mityngu lekkoatletycznym, który nietypowo został rozegrany na stadionie lekkoatletycznym AWF w Warszawie.

Zawody odbyły się w poniedziałek, 8 września. Na szczególną uwagę zasługuje rezultat Daniela Gadomskiego, który w bardzo silnie obsadzonym biegu na 800m uzyskał czas poniżej 2 minut (1:59,18s) o ponad 4 sekundy poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy. Daniel jeszcze rok będzie startował w tej samej kategorii wiekowej juniora młodszego.

Czołowe lokaty w mityngu zajmowali:
Aleksandra Grzyb – 5,11m – 2 m-ce skoku w dal,
Paulina Kojtek – 3:20,08s – 2 m-ce w biegu na 1000m,
Agnieszka Pędzich – 4,77m – 2 m-ce w skoku w dal młodziczek
Konrad Zygmunt  – 6,21m – 2 m-ce w skoku w dal,
Kornelia Suchecka – 4,99m – 3 m-ce w skoku  w dal,
Kamil Dzięgielewski – 5,70m – 4 m-ce w skoku w dal młodzików (rekord życiowy),
Dorota Śnietka  – 3:37,90s – 5 m-ce w biegu na 1000m (o prawie 6s poprawiony rekord życiowy),
Daniel Gadomski – 1:59,18 – 6 miejsce w biegu na 800m (o ponad 4 sekundy poprawiony rekord życiowy)
Albert Dawidczyk – 5,41m – 6 m-ce w skoku w dal młodzików.
Martyna Budziłek - 2:25,10 - 7 m-ce w biegu na 800m.

Nowe rekordy życiowe mają:
Piotr Bakuła  – 3:08,56 w biegu na 1000m (rekord życiowy poprawiony o ponad 9 sekund)
Albert Dawidczyk  – 26,11s w biegu na 200m,
Kamil Dzięgielewski – 13,50s w biegu na 100m,
Victoria Ejzemberg  – 1:54,04 w biegu na 600m (rekord życiowy poprawiony o ponad 4 sekundy),
Bartosz Kowalski  – 12,93s w eliminacjach biegu na 100m (rekord życiowy), 12,77s (rekord życiowy) i 2 m-ce w finale B biegu na 100m młodzików,
Karolina Krukowska  – 14,29s w eliminacjach biegu na 100m (rekord życiowy), 14,34s i 2 m-ce w finale B biegu na 100m młodziczek,
Karol Kudrzycki – 2:05,17 w biegu na 800m,
Marta Łada  – 29,48s w biegu na 200m,
Julia Olszewska – 1:48,14s w biegu na 600m,
Agnieszka Pędzich  – 29,46s w biegu na 200m,
Natalia Trzaska  – 2:09,46 w biegu na 600m (rekord życiowy poprawiony o ponad 9 sekund).

Pozostałe wyniki:
Bartosz Kowalski  – 4,90m w skoku w dal młodzików,
Karolina Krukowska – 4,03m w skoku w dal młodziczek,
Jacek Milewski  – 12,29s w biegu na 100m i 25,13s w biegu na 200m,
Olga Patoka  – 2:01,36s w biegu na 600m,
Paulina Pilarska  – 1:47,33s w biegu na 600m
Karol Rogoziński  – 3:05,56s w biegu na 1000m,
Konrad Zygmunt (98) – 24,40m w biegu na 200m.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.