Derby powiatu dla Kurpika Kadzidło. Wyniki 8. kolejki A-Klasy [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 28 września 2015 Komentarzy

Kurpik Kadzidło pokonał Rzekuniankę Rzekuń 2:0 w meczu 8. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego zaprezentowali się z dobrej strony i wciąż są najwyżej sklasyfikowaną drużyną z naszego powiatu w całych rozgrywkach. Ważną wygraną zanotował także Aldo Bartnik Myszyniec. Zobacz wyniki i zdjęcia!

Piłkarze Kurpika objęli prowadzenie w 35. minucie za sprawą Pawła Zyśka. W drugiej odsłonie Kurpik przeważał, lecz z tej inicjatywy nie wynikały zdobycze bramkowe. Działo się tak aż do 72. minuty, kiedy to zawodnicy z Kadzidła poprowadzili akcję prawym skrzydłem, a następnie płaskie dośrodkowanie z prawej strony zamknął Mateusz Mamajek, strzelając drugiego gola dla swojej drużyny. Chwilę później szczęśliwy strzelec opuścił boisko, a wynik nie uległ już zmianie - trzy "oczka" pozostały w Kadzidle.

Pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie odniósł Aldo Bartnik Myszyniec. Podopieczni Daniela Dziekońskiego pewnie wygrali z Jutrzenką Unieck, a hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się niezawodny Mateusz Krajza. Aldo Bartnik nadal jest ostatni w tabeli, lecz zwycięstwo pozwala mieć nadzieję na szybką zmianę tego statusu.