Dobry był tylko początek. Porażka Jantarek [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 września 2015 3 Komentarze

Piłkarki Jantaru Ostrołęka świetnie rozpoczęły niedzielne starcie przeciwko Ząbkovii Ząbki w ramach 5. kolejki II ligi kobiet. Nasze zawodniczki wyszły na prowadzenie już w 4. minucie, lecz później na boisku dominowały przyjezdne. Skończyło się wynikiem 1:11.

Niespełna 240 sekund po rozpoczęciu spotkania ostrołęccy kibice mogli cieszyć się z bramki dla gospodyń, bramkarkę Ząbkovii pokonała Dominika Ostrowska. Niestety, od tej pory wydarzeniom boiskowym ton nadawały zawodniczki z Ząbek. W ciągu pierwszych 45 minut rywali aż sześciokrotnie pokonały Katarzynę Kulesik, po przerwie uczyniły to jeszcze pięciokrotnie. Końcowy wynik meczu to 1:11 na korzyść przyjezdnych.

Jantarki w czterech meczach odniosły jedno zwycięstwo i poniosły trzy porażki. Podopieczne Rafała Koska znajdują się na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Kolejne spotkanie już za tydzień na wyjeździe z Turem Bielsk Podlaski.