Dobry mecz Jantaru ze Stomilem. Jutro kolejny sparing

Piłka nożna 01 sierpnia 2014 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka po zasłużonym awansie do II ligi wznowiły już przygotowania do nowego sezonu. Podopieczne Rafała Koska rozegrały nawet pierwszy sparing, przegrywając ze Stomilem Olsztyn 1:3.

Jantar Ostrołęka, fot. jantar-ostroleka.futbolowo.pl

Ostrołęczanki wyszły na prowadzeniu po golu Dominiki Ostrowskiej. Piłkarki Stomilu nie zamierzały jednak odpuszczać i jeszcze przed przerwą zdobyły dwa gole. W drugiej połowie olsztynianki podwyższyły prowadzenie, wygrywając 3:1. Jantar zaprezentował się jednak z bardzo dobrej strony, walcząc jak równy z równym przeciwko ekipie pierwszoligowej.

Kolejny sparing Jantarki zagrają przeciwko KS Raszyn - już jutro (2 sierpnia) o godzinie 11.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce.