Drugi sparing Narwi i minimalna porażka z ŁKS

Piłka nożna 03 lutego 2019 20 Komentarzy

Narew Ostrołęka w drugim zimowym sparingu przegrała z Łomżyńskim Klubem Sportowym 2:3. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce.

W drużynie Narwi Ostrołęka nie brakowało testowanych zawodników. Zespół ŁKS był za to złożony z młodych piłkarzy, głównie juniorów. W 6. minucie goście objęli prowadzenie, lecz już 8 minut później było 1:1 po strzale głową Piotra Dąbrowskiego II. Niestety, remisu nie udało się utrzymać do przerwy. W 37. i 40. minucie ŁKS zdobył kolejne bramki.

W drugiej połowie Narwianie zdołali strzelić bramkę kontaktową. Jej autorem w 83. minucie był Michał Markowski. Wynik nie uległ już zmianie i ŁKS wygrał w Ostrołęce 3:2.

Narew zagrała w składzie: Woźniak – testowany zawodnik, testowany zawodnik, Przyborowski, testowany zawodnik – Kuzia, Pełtak, Jóźwiak, Dworecki – Markowski, Dąbrowski II. Oraz: Dudek, Kaliszewski, Stepnowski, testowany zawodnik – Sumara, Dulewicz, Żendzian, Karwowski, Popieniek oraz dwóch testowanych zawodników.

Więcej zdjęć, autorstwa Roberta Kępistego, znajdziecie na stronie internetowej Narwi - tutaj.

W kolejnym sparingu - 9 lutego - Narew zagra z Iskrą Krasne.

...
22:29, 03 lutego 2019

Jestem przerażony głupotą kiboli paląc szalik korony pokazali jakimi sa debilami.B będąc kibicem Narwi wstydzę się za taką niby zaletę wstyd wstyd wstyd

...
23:52, 03 lutego 2019

Kibic piłkarski

Raczej obecnie za koroną. Moim zdaniem kilku kiboli narwi próbuje zniszczyć to co dobrego buduje zarząd zawodnicy i wszyscy nornalni. Zarząd powinien wydać oświadczenie i odciąć się od takich praktyk hak będzie  chciał  przemilczeć i zamieść pod dywan to tak jakby ich popierał. A ja się pytam co dalej pobicia???

...
02:33, 04 lutego 2019

oka

Grupa bachorow to wszystko co zrobi zarząd.  Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd.

...
02:37, 04 lutego 2019

oka

Piłkarzom Narewki życzę powodzenia ale tzw. Kiboli macie do bani jak potrzebny doping to oni na legie jadą albo szaliki palą......................wstyd.

...
07:49, 04 lutego 2019

Nikt nie palil zadnych szalikow bylem na meczu i widzialem ze nic takiego nie bylo

...
08:46, 04 lutego 2019

zyga

To chyba Gościu byleś na innym meczu. Rozumiem wszystko rywalizacja rywalizację ale na tym poziomie rozgrywkowym takie rzeczy robić. czy wy jesteście chorzy umysłowo.

...
09:18, 04 lutego 2019

piszemy co sie działo na trybunach a co było na boisku? wiało nudo drui sparing przegrany gra słaba nowi zawodnicy przyjezdni nic na razie nie stanowią o sile zespołu a mecz gralismy z juniorami łomzy a nie z seniorami przegrać sparing z juniorami z rocz. 99 -00 wstyd trenerze i piłkarze.

...
09:54, 04 lutego 2019

Narolewski wyniki same nie przyjdą widać jakim jesteś słabym trenerem kto odpowie jak nie będzie awansu rzkuń dobrze zrobił szybko cię  wyrzucając

do wyżej

A nie bo Korona Szydłowo, Kielce,itd. I co ty na to spinerze?

...
22:14, 04 lutego 2019

Do kibic

W jakim kabarecie występujesz ?Sypiesz humorem jak wytrawny satyryk

...
22:28, 04 lutego 2019

kabaret to był w niedzielę o 10 jak gówniarze ograli kopaczy którzy chodzą z głową w chmurach bo myślą że są najlepsi prysznic się przydał zejdą szybko na ziemie razem z tym mizernym trenerzyno

...
08:49, 05 lutego 2019

Po co ten hejt i skad ta agresja, ludzie opanujcie sie. Szczegolnie kieruje to slowa do kogos, kto regularnie przyczepia sie do pana Narolewskiego. Dostal prace on, nie Ty, pogodz sie z tym i poszukaj innej.

...
09:22, 05 lutego 2019

do gościa wyżej

tutaj nikt sie nie czepia trenera tylko raczej ludzie dają niezadowolenie z tego wyboru bo moze lepiej go znają niż ludzie z zarządu a trener gdzie pracował w ostatnich latach długo nie zagrzał miejsca dlaczego  nie moze zmaleść pracy na podlasiu np w akademii tam gdzie pracował zaczął ściągać swoich piłkarzy łyse i wczesniej narew i co sie działo pózniej wszyscy wiemy

...
09:24, 05 lutego 2019

do wyżej

Masz rację zrób awans tymi ludzmi co sa w Narwi a nie przybyszami. Dobrego trenera poznaje się po tym co wydusi z tego materiału.

1962

Taaa na pewno przyszedłby Tomasz Słowik i zrobiłby awans. I na pewno by nie wział Górala, Puki, Wargulewskiego, Dzwonkowskiego i Dawidzkiego.Albo przyszedł by znów Kosek i nie wziął by połowy Łęgu, Lelisa i nocnej ligi. No to może przyszedł by Truszkowski i nie pociągnął by za sobą Samsela, Karczewskiego, i Łyżwy. Czekajcie....... Hmm

Zrozumcie panowie komentatorzy, że każdy trener ma ludzi, którzy za nim idą, bo dobrze się rozumieją i ufają sobie. Słowik ma swoich, Marianek swoich, Narolewski swoich, Puławski jeszcze innych (Magdaleńskich, Gwiazdę) i nie ma w tym nic złego. To tylko świadczy, że ci zawodnicy wierzą w umiejętności trenera i są gotowi jechać z nim w nowe miejsce. Pisaliście że będą na pewno Cychol, Mleczek, Gałązka, Sowa, Myśliński, Radczenko, Cichy itd. Jest tylko Sowa z nich no i nie wymieniany Cendrowski  a reszta nowych to ludzie stąd więc zluzujcie poślady i dopingujcie Narwi i trenerowi, bo nie ma przesady w ściąganiu, jak to było kiedyś w różnych klubach.
ELO!

...
21:41, 05 lutego 2019

Do 1962

Tacy zawodnicy by nie przyszedli tu na pewno grać za darmo i to w a klasie. Część z nich gra w 3 czy 4 lidze

...
22:35, 05 lutego 2019

do gościa wyżej wyżej

chłopie z choinki co dopiero z czubka spadłes.....narew teraz gra w  A  klasie i jaki sens jest ściągać trenera i zawodników z iinego regionu np apn ma dobrych wyszkolonych trenerów znają chłopaki środowisko i mają napewno lepszy warsztat trenerski niż pan Darek. A co do Słowika i Truszkowskiego nie przypominam sobie jak byli trenerami to ściagali piłkarzy z iinego województwa Marcin stawiał na swoich i ściągnoł kraskę olesińskiego młodego słowika górala. Dlaczego teraz wargulewski kamionowscy nie przyjda grać do trenera naroleskiego? Zadajcie sobie pytanie....a sowa i cendrowski przyszli bo kochają ten klub? A dlaczego kiedyś grali mleczek myśliński sowa cychol gałazka bo była kasa i czwarta liga.

...
09:34, 06 lutego 2019

piszecie się podniecacie liga wszystko zwerywikuje juz pierwszy wyjazd do sypniewa bedzie cieżki może news że wnuczek trenera szarmy trenuje gościnnie z koroną ale jaja dlaczego nie z narwią widać gdzie trenują najlepsi